سرویس سینمایی هنرآنلاین:  در حالی که علی کریمی بعد از انصراف از شرکت در مناظره غیر زنده فوتبال برتر تصمیم گرفت روبه‌روی امیرعلی نبویان بنشیند و به اتفاق خداداد عزیزی، مهدی مهدوی‌کیا، علیرضا منصوریان و بهنام ابوالقاسمپور حقایق و پشت پرده‌های فوتبال را به زبان بیاورد، در روزهای اخیر برخی رسانه‌ها از اجازه پخش ندادن به برنامه ویژه علی کریمی درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در شبکه نمایش خانگی خبر داده و عنوان کرده بودند محتوای این برنامه برای پخش عمومی مناسب شناخته نشده است. این رسانه‌ها این رویکرد جدید را در امتداد عملکرد ساترا درباره جلوگیری از پخش برنامه عادل فردوسی‌پور در شبکه نمایش خانگی و اینترنتی عنوان کرده‌اند.

در همین راستا علی سعد، معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا با انتشار بیانیه‌ای ضمن تکذیب خبر صادر نشدن مجوز پخش این برنامه در برخی رسانه‌ها اعلام کرد: «یکشنبه ۳ اسفند درخواستی از سوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از نامزدهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در مسیر معمول برای این برنامه‌ها قرار دارد.

‌این برنامه به دلیل ساختار حرفه‌ای و نمایشی در دستور کار دبیرخانه قرار گرفته است. فرایند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه‌ای یکسان است که درباره برنامه «همرفیق» و سریال‌های «قورباغه»، «خوب بد جلف» و... طی شده و رسانه‌های صوت و تصویر برنامه‌های خود را طی این فرایند منتشر کرده‌اند.

‌در صورتی که برنامه در دسته‌بندی نمایشی حرفه‌ای قرار نمی‌گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه‌های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق‌الذکر نیاز نداشت.»