به گزارش هنرآنلاین، فیلم کوتاه «بچه‌ها» به کارگردانی امیر دریانی و تهیه‌کنندگی نعیم بختیاری این روزها به مرحله پایانی پست پروداکشن رسیده و همزمان با رونمایی از پوستر فیلم، آماده نمایش می‌شود.

مجری طرح و پخش‌کننده بین الملل این فیلم پیمان شاه محمدی است که سابقه فعالیت بین‌المللی متعددی را در حوزه فیلم کوتاه در کارنامه هنری خود دارد. این فیلم ششمین فیلم کوتاهی است که نعیم بختیاری به عنوان تهیه‌کننده در آن حضور دارد.

امیر دریانی پس از ساخت چند فیلم کوتاه این بار به سراغ موضوع حساس طلاق رفته که نگاهی کاملا متفاوت و متاثر از زندگی شخصی خود او است و با نگرشی غیرکلیشه ای، غیرمتعارف و جسورانه این فیلم کوتاه ساخته شده است. نگاه فیلم کوتاه بچه‌ها به موضوع طلاق و تاثیر آن بر روی ضمیر ناخودآگاه فرزندان، فارغ از سن و جنسیت است.

در خلاصه داستان «بچه‌ها» آمده است: سینا و مبینا که برادر و خواهر هستند، دچار اختلافات رفتاری متاثر از فضای مسموم خانه تصمیم به جدایی می‌گیرند و به دادگاه خانواده مراجعه می‌کنند. این اولین باری است که یک خواهر و برادر تصمیم می‌گیرند که به شکل قانونی از یکدیگر جدا شوند.

موضوع خانواده و جدایی یک موضوع جهانی است که در سطح جهانی معمولا به اندازه کافی به این مبحث پرداخته نشده است. در «بچه‌ها» نکیسا بختیاری، باربد بختیاری و نعیم بختیاری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده: امیر دریانی، مدیر فیلمبرداری و اصلاح رنگ: حنیف پرنده، مدیر صدابرداری: میثم معتمدی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: یاسمین برزگری، صداگذاری و افکت:  محمدعلى درگاهى،  مشاور کارگردان ، مدیر امور فنی پس از تولید و تدوینگر: پیمان شاه محمدی،  منشی صحنه: شرف النسا نیرومند، طراح صحنه و لباس: مرجان خرمی، عکاس: شکیلا بختیاری، طراح گریم و اجرا: پژمان اعتمادی فر، طراح گرافیک و پوستر : لیلا نورایى، صداپیشگان: رها حاج زینعل، علی صفری ، تارا وفاخواه،  سرمایه گذاران: نعیم بختیاری و میلاد قرائتی.