به گزارش هنرآنلاین، فیلم سینمایی "لاک‌پشت و حلزون" به کارگردانی رضا حماسی و تهیه‌کنندگی مشترک شهرام گیل‌آبادی و هوشنگ نورالهی و فیلمنامه‌ای از محسن رضایی که از چند ماه قبل پیش تولید خود را آغاز کرده بود، با دریافت پروانه ساخت از وزارت ارشاد به‌زودی وارد مرحله تولید می‌شود.

در خلاصه داستان "لاک‌پشت و حلزون" آمده است: پدرام ده ساله با مادرش افسانه زندگی می‌کند و مشکلات زیادی با او دارد. افسانه قصد ازدواج دارد ولی با مخالفت پدرام روبه‌روست و دلیل مشکلات پدرام را همین مسئله می‌داند. پدرام با جوان عجیب و غریبی آشنا می‌شود و یک رابطه دوستی پنهانی بین آنها شکل می‌گیرد...چ

بازیگران و عوامل این فیلم به‌زودی معرفی می‌شوند.

رضا حماسی فارغ‌التحصیل کارشناسی کارگردانی سینما از دانشگاه سوره تهران است و سابقه کارگردانی، فیلمبرداری، تدوین و تهیه‌کنندگی  را در سینما و تلویزیون دارد.

از جمله کارهای این کارگردان می‌توان به مواردی همچون فیلم کوتاه "باربرها" ۱۳۹۷ به‌عنوان تهیه‌کننده، کارگردان، تدوینگر، فیلم‌های سینمایی "بیگاه" (درخت شیطان) ۱۳۹۷، "الکل" ۱۳۹۴، فیلم سینمایی "پیرمرد" ۱۳۹۳ و فیلم سینمایی "بودن" ۱۳۹۲ به‌عنوان مدیر فیلمبرداری، فیلم کوتاه "معلق در مه" ۱۳۹۰ به‌عنوان کارگردان و تدوینگر، فیلم سینمایی "فصل انار" ۱۳۹۰ به‌عنوان تدوینگر، فیلم کوتاه "پنجره" ۱۳۸۸ به‌عنوان تهیه‌کننده، کارگردان ، فیلمبردار و همچنین همکاری در بیش از ۵۰ فیلم کوتاه به عنوان کارگردان، فیلمبردار و تدوینگر اشاره کرد.