به گزارش هنرآنلاین، کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون یکشنبه دوم آذرماه بعد از گفت‌وگوی ویژه خبری مهمان برنامه شبانگاهی شبکه دو به نام "دست در دست" می‌شود و گفتگویی صمیمانه با سلمان فرخنده را رقم می‌زند.

علیرضا کیا از گروه "منهای فقر" دیگر مهمان این برنامه است.

گروه "منهای فقر" توسط جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران  تشکیل شده که در برهه‌ای از زمان نیاز به کار عملیاتی برای خانواده‌های کمتر برخوردار و بی‌بضاعت را احساس کرده و وارد میدان شده‌اند. تفاوت گروه  "منهای فقر" با سایر گروه‌ها این است که به صورت اورژانسی به مسائل خانواده‌ها رسیدگی می‌کند. این گروه در قالب یک گزارش مشکلات خانواده‌ها را با مردم در میان می گذارد و با مشارکت مردمی طی 24 تا 48 ساعت اقدام به رفع مشکل خانواده مورد نظر می‌شود.

"دست در دست" در 15 قسمت به افراد تاثیرگذاری می‌پردازد که در بزنگاه‌های مختلف اجتماعی همراه مردم بوده‌اند. این افراد که می‌توانند صاحب نام یا چهره شناخته‌شده‌ای هم نباشند در جدیدترین میدان همدلی یعنی دوران  شیوع کرونا گام‌های موثری در یاری رساندن به همنوعان خود برداشته‌اند.

این برنامه کاری است از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدادی و کارگردانی مهدی زنگنه که پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می‌شود.