به گزارش هنرآنلاین، فیلمبرداری فیلم کوتاه "ساعت دوازده" به کارگردانی سجاد سلیمانی و تهیه‌کنندگی محمد سلیمانی و سجاد سلیمانی در تهران به پایان رسید و تدوین آن آغاز شده است.

سجاد سلیمانی که در سال‌های اخیر چند فیلم مستند و داستانی را کارگردانی کرده است و سابقه حضور در چندین جشنواره بین‌المللی را دارد، این‌بار فیلم کوتاه داستانی خود را با شرایط ویژه با توجه به شرایط همه گیری ویروس کرونا به پایان رساند. پس از پایان مراحل فیلمبرداری فیلم وارد مرحله تدوین شده است.

نازنین کیوانی و پرهام خطایی در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌اند و نویسندگی این فیلم کوتاه داستانی بر عهده سجاد سلیمانی و بهناز دشتی است.

فهرست عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از کارگردان: سجاد سلیمانی، مشاور کارگردان: مهدی شاکرراد، گروه کارگردانی: اشکان داودی، رژین علوی و محمد محبی، مشاور پروژه: موسا درویشی، مدیرفیلمبرداری: علی غلامی، صدابردار: هادی معنوی پور، طراح گریم: ساچلین مهدیلو، طراح صحنه: مریم میرباقری، مشاور صحنه: علی نصیری نیا، طراح لباس : ظحا تاجیک، برنامه ریز: حسین دبیر، عکاس: امین محمدی، منشی صحنه: رژین علوی، تدوین: کسرا کمایی، مدیرتولید: علی طالبی، فیلمبرداران پشت صحنه: حسین محدث زاده و صادق بازیار، روابط عمومی: زهرا رمضانی، مجری طرح: موسسه هامین هنر هومان و تهیه کننده: محمد سلیمانی و سجاد سلیمانی.