به گزارش هنرآنلاین، پویان صدقی مدیرعامل "وُدیو" سامانه تماشای فیلم کوتاه، از اکران آنلاین مجموعه آثار کوتاه فیلمسازان مطرح سینما خبر داد و‌ گفت: خوشبختانه در چند سال اخیر شاهد حضور جدی فیلمسازان و فیلم‌های کوتاه ایرانی در رویدادهای سینمایی مهم داخل و خارج از کشور بوده‌ایم. بخش اعظم این آثار که افتخارات بسیاری در دنیا کسب کردند نمایشی عمومی و گسترده‌ای در داخل ایران نداشتند. در نظر داریم مجموعه آثار فیلمسازان تاثیرگذار و مهم را که عده‌ای همچنان در سینمای کوتاه فعال هستند و برخی به سینمای بلند راه پیدا کردند به صورت آنلاین اکران کنیم.

صدقی ادامه داد: در راستای همین برنامه قرار است مجموعه فیلم‌های کوتاه کاوه مظاهری که در جشنواره‌های داخلی و خارجی داشته از هفته آینده به صورت آنلاین اکران خواهد شد.

او درباره جزئیات اکران این مجموعه افزود: "موچین"، "سوسک"، "گزارشی درباره مینا"، "روتوش"، "شهربازی" از آثار کاوه مظاهری هستند که از چهارشنبه 30مهر ماه، امکان تماشای آن‌ها از طریق "ودیو" سامانه تماشای فیلم کوتاه فراهم می‌شود.

کاوه مظاهری کارگردان و فیلمنامه‌نویس، تاکنون چهار فیلم کوتاه داستانی و بیش از بیست فیلم مستند کوتاه و بلند ساخته‌است. فیلم "روتوش" از ساخته‌های مظاهری در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی موفقیت‌های بسیاری کسب کرده و همچنین توانست برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم کوتاه از سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر شود. فیلم کوتاه "شهر بازی" نیز پس از موفقیت در فستیوال فیلم فویل ایرلند به عنوان نماینده رسمی ایران در رقابت اسکار 2021 حضور خواهد داشت.