به گزارش هنرآنلاین، چهار فیلمساز در جریان برنامه‌های آموزشی اولین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 با مخاطبان این رویداد در فضای مجازی به گفت‌و‌گو می‌پردازند.

این رویداد آنلاین سینمای ایران که با محوریت موضوع کرونا و تاثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی برگزار می‌شود، در بخش آموزش خود میزبان چهار فیلمساز می‌شود.

 کاوه سجادی حسینی، مهرداد خوشبخت، تی‌یام یابنده و آرمان فیاض درباره مباحث مختلفی از ایده تولید یک فیلم تا تفاوت کارگردانی سینمای داستانی و اکسپریمنتال در لایو اینستاگرام با علاقه مندان به سینما گفت‌و‌گو می‌کنند.

این بخش از جشنواره از امشب(یکشنبه 20 مهر) ساعت 22 آغاز شده تا چهارشنبه 23 مهر ادامه خواهد داشت.

عناوین گفت‌و‌گوهای آنلاین جشنواره سلفی 20 به ترتیب زمانی به شرح زیر است:

در نخستین نشست "تفاوت کارگردانی سینمای داستانی و اکسپریمنتال" در گفت‌و‌گو با تی‌یام یابنده، یکشنبه 20 مهر از ساعت 22، "ایجاز در فیلم کوتاه" در گفت و گو با آرمان فیاض دوشنبه 21 مهر از ساعت 22، "به روایت فیلمساز" در گفت و گو با مهرداد خوشبخت سه شنبه 22 مهر از ساعت 22 و  "خلق ایده خلاق" در گفت و گو با کاوه سجادی حسینی چهارشنبه 23 مهر از ساعت 22 انجام خواهد شد.

اجرا و مدیریت این گپ و گفت های سینمایی را کریم خودسیانی مجری و فیلمنامه نویس و مدیر آموزش جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 برعهده دارد. تماشای این گفت و گوها در لینک https://instagram.com/karimkhodsiani?igshid=10hblylgkamen  و صفحه اینستاگرام جشنواره و فیلمسازان قابل دسترسی است.

اولین جشنواره فیلم کوتاه سلفی 20 آبان ماه 99 به صورت آنلاین برگزار می‌شود. آدرس سایت جشنواره www.selfie20shortfilmfestival.com    است.