به گزارش هنرآنلاین، انجمن سینمای جوانان ایران در همکاری با چهاردهمین جشنواره فیلم کوتاه رضوی کارگاه آموزش فیلمسازی با موبایل را برای عموم علاقه مندان به سینما برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان به سینما می‌توانند در کارگاه‌ آموزش فیلمسازی با موبایل این رویداد سینمایی که در همکاری با انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، شرکت کنند.

حضور در کارگاه فیلمسازی با موبایل چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی ویژه اهالی پنج استان گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی و قم رایگان و مجاز است.

 مرحله ثبت نام این کارگاه‌ها از سه‌شنبه 11 شهریور آغاز شد و از طریق مراجعه به دفاتر انجمن سینمای جوانان استان‌های نامبرده انجام می‌شود. همچنین فیلم‌های منتخب تولید شده توسط هنرجویان این کارگاه به جشنواره راه می‌یابند. مدیریت آموزشی جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در چهاردهمین دوره را سعید پوراسماعیلی برعهده دارد.

چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی به دبیری سعید نجاتی به همت و مشارکت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد فرهنگی هنری امام رضا علیه السلام و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان، زمستان 1399 در شهر گرگان برگزار خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره یکم آذر 99 اعلام شده است.