به گزارش هنرآنلاین، برنامه " تطمئن القلوب "یک برنامه شبانگاهی است که بنا دارد با ارائه مفاهیم انسانی و اخلاقی آرامش را برای مخاطبان به همراه داشته باشد.

این برنامه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی منصور ضابطیان و محمد صوفی سعی دارد همچون برنامه پر مخاطب "رادیو هفت" در لحظات شبانگاهی زمان‌هایی آرام و زیبا را برای مخاطب عرب زبان فراهم آورد که در این مسیر از موسیقی‌های مرتبط ومهمان‌های ویژه‌ای دعوت به عمل می‌‌آید. این برنامه با ایجاد فضایی صمیمی  و دلنشین همراه با آموزه‌های اخلاقی سعی دارد احوالات مخاطبش را برای ایجاد احساسی بهتر و شادمان تغییر دهد.

مدت زمان این برنامه  30دقیقه است که هر شب ساعت 19 روی آنتن می‌رود، مخاطبان می‌توانند تکرار این برنامه را ساعت 10:00 صبح روز بعد مشاهده کنند.

پیش از این منصور ضابطیان به همراه محمد صوفی برنامه "رادیو هفت" را برای رسانه ملی ساخته بودند که جزو برنامه‌های پر مخاطب زمان خود به حساب می‌آید. همچنین ضابطیان ساخت برنامه‌هایی همچوم "مردم ایران سلام"، "جغرافیای فریاد"، "فرش بنفشه" و ... را درکارنامه خود دارد.

محمد صوفی نیز ساخت برنامه‌هایی همچون "صد برگ" و تهیه‌کنندگی سریال "سوخته دلان" را عهده دار بوده است. همواره این دو تهیه‌کننده  در ساخت بسیاری از برنامه‌ها در کنار یکدیگر بوده‌اند.

تمامی تولیدات شبکه بین‌المللی الثقلین با بهره گرفتن از آیات قرآنی مرتبط صورت خواهد گرفت.

پورتال اینترنتی شبکه بین‌المللی الثقلین جهت دسترسی مخاطبان به جدول پخش و توضیحات برنامه‌ها، آرشیو، لینک‌های دسترسی به صفحات  در فضای مجازی و همچنین پخش زنده برنامه‌ها به نشانی www.thaqalayn.tv  قابل دسترس است.