به گزارش هنرآنلاین، شبکه دو سیما از شنبه ۲۵ مرداد سریال "مرضیه" به کارگردانی فلورا سام، تهیه‌کنندگی زنده یاد مجید اوجی و با هنرمندی زنده یاد ماه چهره خلیلی را روانه آنتن می‌کند.

سریال "مرضیه" ملودارمی خانوادگی است و در خلاصه داستان آن آمده است: مرضیه در تعارض کار و مذهب مجبور به انتخاب می‌شود. انتخاب این مسیر اتفاقات جدیدی را برایش رقم می‌زند و ...

داریوش ارجمند، گوهر خیراندیش، مجید مظفری، پژمان بازغی، امیرحسین صدیق، علی اوجی، حسن زارعی، شیوا خسرومهر و نیلوفر شهیدی در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.

زنده‌یاد ماه‌چهره‌ خلیلی نیز در نقش شخصیت مرضیه به عنوان نقش اصلی این سریال بازی‌ای به یادماندنی از خود بر جای گذاشته است.

بخشی از عوامل این سریال ۱۶ قسمتی عبارتند از: مدیر تصویربرداری: ابوالفضل نباتی، مدیر صدابرداری: امیر پرتوزاده، طراح صحنه و لباس: فرامرز بادرامپور، طراح گریم: حسین بنایی یکتا، تدوین: روزبه کلباسی، آهنگساز: امید کرامتی.

 این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود و خلاصه هفتگی آن پنجشنبه‌ها همین ساعت پخش خواهد شد. علاقمندان به سریال‌های تلویزیونی می توانند بازپخش این سریال را  ساعت‌ ۱۲:۰۰، ۱۶:۱۵ و ۱:۳۰ بامداد روز بعد مشاهده کنند.