به گزارش هنرآنلاین، "77 ساعت" رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب، یک مسابقه مهارتی و ماجراجویانه است که  برای کشف خلاقیت‌ها و مهارت‌های جوانان مستعد برگزار می‌شود.

هفته گذشته نام کاوه خداشناس به عنوان مجری بازیگر این مسابقه نام برده شد و ارسلان قاسمی و سپند امیر سلیمانی نیز بازیگران شرکت کننده در "77 ساعت" معرفی شدند؛ مسابقه جذاب شبکه آموزش که شامل بخش‌های میدانی و استودیویی است و تابستان امسال توسط یک گروه بزرگ تولید می‌شود تا پاییز به آنتن برسد.

امروز خبر رسیده در کنار خداشناس، شهرزاد کمال‌زاده نیز اجرای این مسابقه را برعهده دارد؛ شرکت‌کنندگان هم با فراخوان‌هایی که منتشر شده در حال ثبت نام هستند و در کنار مردم معمولی چهره‌ها نیز در این مسابقه شرکت خواهند کرد‌. از جمله شیدا یوسفی بازیگر سریال‌های "بچه مهندس" و "نون خ" که اخیرا به جمع بازیگران پروژه پیوسته است.

 لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز به عنوان داور در پروژه خواهند بود و عملکرد شرکت کنندگان را قضاوت خواهند کرد.

چند چهره دیگر نیز به عنوان شرکت کننده در مسابقه حاضر خواهند شد که به مرور معرفی خواهند شد. تیمی متشکل از تکنسین‌ها و بازیگران نیز داوری مسابقه را برعهده خواهند داشت.

ابوطالب که این روزها "شام ایرانی" را در شبکه نمایش خانگی و  مسابقه "هفت روز و هفت ساعت" را در شبکه نسیم دارد، سال ۹۱ مسابقه "سرزمین دانایی" را به عنوان اولین رئالیتی شو در تلویزیون داشت و با "77 ساعت" تجربه مشابهی را رقم خواهد زد.