به گزارش هنرآنلاین، همزمان با سالروز ولادت امام هشتم که از طرف سازمان محیط زیست کشور روز محیط‌بان نامگذاری شده، استودیو سرگرمی‌های نیو، دومین ابرقهرمان کمیک محیط‌بان خود را رونمایی می‌کند.

این رونمایی به همراه معرفی اولین کتاب از سری کتاب‌های خاطرات این کاراکتر است که توسط فرهود فرمند، بر اساس داستان‌های واقعی محیط‌بانان کشورمان گردآوری و تألیف شده است..

کتاب "خاطرات محیط‌بان محیط‌بانان"، با تصویرسازی‌هایی در کلاس جهانی، با داستان‌هایی ماجراجویانه در ژانر کارآگاهی، درام و هیجان انگیز برای مخاطبین نوجوان و جوان در نظر گرفته شده است.

بعد از کوهنورد، اولین ابرقهرمان کمیک ایران که با بازی به همین نام در سال 90 معرفی و برگزیده شد، موسس نیو، کار طراحی دومین ابرقهرمان  خود را در دست گرفت که در معرفی آن آمده است:"این کاراکتر، محیط‌بانی جوان با موهای قرمز است که ناخواسته وارد دنیای ابرقهرمان‌ها می‌شود که از او محیط‌بان محیط‌بانان را می‌سازد."

 این کاراکتر جمعه 13 تیر به صورت مجازی در وبسایت خود اثر رونمایی خواهد شد. مخاطبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://www.mohitbaan.com مراجعه کنند.