به گزارش هنرآنلاین، نخستین دوره جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد از تاریخ 15 تا 30 مردادماه ۱۳۹۹ به دبیری شهرام اسدزاده به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

شهرام اسدزاده نویسنده و کارگردان سینما و تئاتر و مدیر موسسه "نقطه عطف سینما تئاتر" است که بعد از دریافت مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، با صدور حکمی از سوی رو‌ح‌الله حسینی مدیرکل دفتر جشنواره‌ها و همکاری‌های بین‌الملل سازمان سینمایی به عنوان دبیر این جشنواره منصوب شده است.

ثبت‌نام فیلم‌های متقاضی شرکت در این رویداد سینمایی از طریق سایت جشنواره به نشانی www.talentfilmfest.com  انجام می‌شود.

زمان شروع ثبت نام در این جشنواره از امروز (7 تیرماه 1399) است و 31 تیرماه 1399 مهلت ثبت‌نام به پایان می‌رسد.

این رویداد سینمایی در دو بخش رقابتی "فیلم کوتاه" و"استعداد برتر" برگزار می‌شود و تمامی فیلم‌های کوتاهی که از یکم فروردین ماه 1397 تا یکم تیرماه 1399 تولید شده‌اند می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.

همچنین علاقه‌مندان به فیلمسازی و بازیگری نیز می‌توانند مطابق با شرایط مندرج در فراخوان جشنواره و با مراجعه به سایت جشنواره در بخش "استعداد برتر" ثبت نام کرده و آثار خود را برای رقابت در این بخش ارسال کنند.

فیلم‌های منتخب جشنواره در ایام برگزاری (15 تا 30 مردادماه) در سایت ودیو vodio.ir به نمایش در می‌آید و آثار برتر نیز پس از اختتامیه در سایت فیلیمو filimo.com بازنشر خواهد شد.

متن کامل فراخوان و شرایط شرکت در نخستین دوره جشنواره آنلاین فیلم کوتاه کشف استعداد در سایت جشنواره به نشانی www.talentfilmfest.com در دسترس است.