به گزارش هنرآنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، "گُل به خودی" اولین ساخته احمد تجری است که در ژانر کودک و نوجوان به تهیه‌کنندگی علی قائم‌مقامی روز جمعه در تهران خیابان سعادت‌آباد کلید خورد.

شقایق فراهانی برای بازی در نقش یکی از کاراکترهای مرد فیلم به نام فیروز حضوری متفاوت خواهد داشت. علاوه بر ابوالفضل رجبی و رایان سرلک، محمدرضا علی نیا، آل آی بشارت و آرینا تجری به‌عنوان دیگر بازیگران کودک در این فیلم سینمایی حضور دارند.

فیلمنامه این اثر نوشته مشترک احمد تجری و لاله قهرمانی است و فضایی رئال، عروسکی و موزیکال دارد. "گل به خودی" قصه آمال و آرزوهای تعدادی کودک است که در پرورشگاه زندگی می‌کنند و به کمک چند عروسک وارد ماجراهایی فانتزی و جذاب می‌شوند.

شقایق فراهانی در فیلم گل به خودی

دیگر عوامل اصلی فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: علی رنجبر، طراح چهره‌پردازی: محسن دارسنج، صدابردار: امیر شاهوردی، طراح صحنه و لباس: ثنا نوروز بیگی، مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: فرزاد ظریفی، منشی صحنه: لیلا مربی، سرمایه‌گذار: فریبا عزیزی، علی قائم‌مقامی، احمد تجری، هماهنگی تولید: سعید احمدی، مدیر تدارکات: برزو تقی نژاد، فیلمبردار پشت صحنه: زهرا مشکانی، عکاس: مهدی حیدری، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل