به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت سیما، تلویزیون تابستان امسال در باکس جشنواره سینمایی خود با بیش از 370 فیلم سینمایی از سینمای ایران و جهان،  مهمان خانه‌های مخاطبان همیشگی خود خواهد بود.

شبکه چهار سیما که پخش فیلم‌هایش تخصصی‌تر و همراه با نقد و بررسی است در باکس ساعت 10:30 با عنوان "فیلم خانه" هر روز بهترین‌های سینمای ایران و جهان را به همراه تحلیل از زبان کارشناسان و منتقدان سینما پخش می‌کند. "سامورایی" و "جزیره شاتر" از جمله فیلم‌های شاخص شبکه چهار است.

شبکه پنج سیما هم در ساعت 1 بامداد شب‌های تابستان، فیلم‌های "مکانیک 2"، "دستیار"، "جومانجی"، "من باراد"، "سه همدست" و ... را برای علاقه مندان فیلم‌های سینمایی پخش می‌کند.

شبکه کودک برای مخاطبان خاص خود در ساعت 14 روزهای گرم تابستانی، فیلم‌ها و انیمیشن‌های جذاب و دیدنی را تدارک دیده است. مخاطبان شبکه کودک همراه با خانواده‌هایشان می‌توانند آخر هفته‌های طلایی به تماشای فیلم‌های جذاب بنشینند.

شبکه امید هم که مخصوص رده سنی نوجوان است از نیمه تیر ماه هر روز در ساعت ٩ صبح با پخش فیلم‌های پویانمایی مهیج، اوقات دلنشینی را برای نوجوان رقم خواهد زد. "مرد عنکبوتی"، "تیتو و پرندگان"، "بتمن علیه لاک پشت‌های نینجا" و "دنیای مارنی" از جمله فیلم‌های آنتن شبکه امید در تابستان داغ امسال خواهد بود.