"انگاشته" قرار است 17 ژوئیه روانه سینماها شود، اما در بحبوحه شیوع ویروس کرونا مشخص نیست طبق تاریخ تعیین‌شده روی پرده برود.

سرویس سینمایی هنرآنلاین: تازه‌ترین آنونس فیلم "انگاشته" یا "تِنِت" (Tenet) به کارگردانی کریستوفر نولان بامداد جمعه منتشر شد.

درباره این فیلم که اولین ساخته نولان بعد از "دانکرک" (2017) اطلاعات زیادی منتشر نشده است. "انگاشته" درباره یک گروه از مأموران مخفی است که می‌کوشند مانع وقوع جنگ جهانی سوم بشوند و ظاهراً از قابلیت‌های وارونگی زمان در مأموریت خود استفاده می‌کنند.

جان دیوید واشینگتن، رابرت پتینسن، الیزابت دبیکی، دیمپل کاپادیا و مایکل کین همراه همیشگی نولان در "انگاشته" بازی می‌کنند. کنت برانا، آرون تایلر-جانسون، کلمنس پوئزی، هیمش پاتل، دنزل اسمیت، مارتین دوناوان و شان ایوری از دیگر بازیگران این فیلم هستند که با بودجه‌ای بیش از 200 میلیون دلار ساخته شده است.

Tenet

شرکت برادران وارنر طبق برنامه قرار است فیلم جدید نولان را 17 ژوئیه (27 تیر) روانه سینماها کند، اما در آنونس فیلم اشاره‌ای به تاریخ اکران آن نشده است. در بحبوحه شیوع ویروس کرونا، نولان همیشه از اکران فیلم در سالن‌های سینما حمایت کرده است، اما با توجه به شرایط فعلی مشخص نیست او و برادران وارنر بتوانند "انگاشته" را طبق تاریخ تعیین‌شده روی پرده بفرستند.