به گزارش  هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی "با من خوش میگذره!"، این مجموعه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مرتضی آتش زمزم، آخر هفته جاری طی سه روز متوالی از طریق فیلیمو و نماوا عرضه می‌شوند.

مهران غفوریان، امیرحسین صدیق و خواننده پاپ حسام لرنژاد در مجموعه "با من خوش میگذره!"  در بیروت عروس خاورمیانه و دو شهر بعلبک و جونیه میزبان یکدیگر خواهند بود. این سه هنرمند در سفری ماجراجویانه، توریستی و سرشار از شوخی در کشور لبنان هر کدام با هزینه‌ای مشخص (400 دلار) رقابت کرده‌اند. بازیگران شناخته شده لبنانی از جمله مجدی مشموشی، نعمی بدوی و ماریتارز معلوف نیز در کنار هنرمندان ایرانی در این سری حضور داشته‌اند. 

 در جریان این سفر، در هر قسمت بینندگان هم از رقابت آنان لذت می‌برند و هم با ظرفیت‌های گردشگری و دیدنی های بکر و چشم نواز کشورهای مختلف جهان آشنا می‌شوند. ضمن اینکه طی این سفر تلاش شده گوشه‌ای از فرهنگ و هنر مردم لبنان نیز در راستای معرفی مفاهیم انسانی همچون مهمان نوازی، دوستی و ... به تصویر کشیده شود. قسمت اول این مجموعه اواسط سال 95 در شبکه ویدئویی توزیع شد، ولی به دلایلی ادامه توزیع آن ممکن نشد تا این هفته به طور کامل از طریق فیلیمو و نماوا در اختیار علاقه مندان قرار گیرد.

این مجموعه با حمایت بانک شهر ساخته شده و ضمنا کپی رایت این مجموعه به ثبت بین المللی رسیده است و مشابه هیچ مجموعه یا برنامه‌ای نیست.

عوامل مجموعه عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان مرتضی آتش زمزم، مشاور پروژه رضا شاکری، نویسنده و برنامه‌ریز رضا بهنام راد، مدیرتصویربرداری مرتضی خانمحمد، تصویربردار هوایی مصطفی علیپور حقیقی، صدابردار حسین قورچیان، تدوین کاووس آقایی، تصحیح رنگ روزبه شعرای نجاتی، جلوه‌های ویژه رایانه‌ای امیر حسین مدرس، مدیر تولید لبنان هماهنگی تولید لبنان کاظم عزیزی، دستیار تهیه کننده ابوالفضل آتش زمزم، گرافیست مریم امینی، مهدی وجدانی، عکاس محمد حسین  وجدانی.