به گزارش هنرآنلاین، در اختتامیه مسابقه سراسری مونولوگ ویدئویی یک دقیقه‌ای که بصورت آنلاین در صفحه رسمی جشنواره برگزار شد، نسرین نباتی از زنجان و فاطمه نصیری از بندرگز بطور مشترک رتبه سوم،مهدی اسکندری از زنجان‌ رتبه دوم و عاطفه تیموری از تهران رتبه اول  را کسب کردند.

همچنین  از هنرمندان خردسال گلبرگ‌ محمدی(زنجان)، آرتین ذوالقدر(رشت) ،رقیه مولوی(خور و بیابانک) و آوین فلاح چای(رشت) تقدیر بعمل آمد.

دبیری جشنواره سراسری مونولوگ ویدئویی یک دقیقه  را سیامک حسن‌زاده  بر عهده داشت و  امیر حامد از استان گیلان، رضا جوشنی از تهران و رضایاوری از استان زنجان به عنوان داوران‌ این مسابقه آثار را ارزیابی و داوری کردند و هیئت داوران از میان۱۱۵ اثر رسیده به جشنواره ۲۰ اثر را برای بخش رقابتی انتخاب کرده بودند.

در مراسم اختتامیه که با اجرای سیامک حسن زاده برگزار شد ابتدا قاسم دباغچیان از پیشکسوتان تئاتر استان گیلان و بهمن صادق حسنی عضو انجمن هنرهای نمایشی گیلان و دامون علیپور توضیحاتی را درباره این جشنواره ارائه دادند و در انتها رضا جوشنی به نمایندگی از هیات داوران بیانیه هیات داوران و نتایج جشنواره را قرائت کرد.

 از فریدون سخی کار و رضا عاشوری فر به خاطر تلاش‌ها و همکاری‌ها در این جشنواره  نیز قدردانی شد.

مسابقه ویدئویی "مونولوگ یک دقیقه‌ای" توسط انجمن هنرهای نمایشی بندر آستارا برگزار شد.