سرویس سینمایی هنرآنلاین: "سال نوِ سولان و لودویک"، "رژیم طلایی"، "کلاهی برای باران"، "در دنیای تو ساعت چند است؟"، "هایدی"، "دور افتاده"، "مریم و میتیل"، "نامه رسان"، "نهنگ آزاد ۱"، "کونگ جزیره گمشده"، "خبرچین"، "بازگشت به ویچ مانتین"، "پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی"، "عصر دایناسورها"، "شکارچی لحظه‌ها" و "خط و نشان" از شبکه‌های یک، دو، سه ، چهار، نمایش، امید، کودک، افق و شما پخش می‌شود.

 شبکه دو سیما

فیلم سینمایی "سال نوِ سولان و لودویک" به کارگردانی راسماس سیورت سن چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 14:40 از شبکه دو سیما پخش میشود. در این انیمیشن خواهیم دید: در روستای کوچک فلک‌لی‌پا مدت‌ها است که برف نباریده است. رئودور پیرمردی است که مدام دست به اختراعات عجیب می‌زند و سعی دارد که دستگاه برف ساز اختراع کند. او به کمک دو دوست عجیبش لودویگ و سولان این دستگاه را اختراع می‌کند ولی خودش در اثر خوردن یک محلول شیمیایی نامرئی می‌شود و روزنامه نگار فلوسن که از وجود این دستگاه با خبر می‌شود. آن را به خانه‌اش می‌برد و با به کار انداختن آن مقدار زیادی برف می‌آید و و فلوسن که مدام از آمدن برف در روزنامه‌اش نوشته بود، پیش مردم اجر و قربی می‌یابد. ولی رئودور بعد از مرئی شدن به این نتیجه می‌رسد که باید جلوی این برف بی حساب را گرفت...

فیلم سینمایی "رژیم طلایی" به کارگردانی رضا سبحانی چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 23:45 از شبکه دو سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: مهریه یک زن معادل وزن او و شوهرش است. همین امر اتفاق‌های عجیبی را به وجود می‌آورد. زن، قصد گرفتن مهریه اش را دارد و خودش وزنش کم و وزن شوهرش زیاد! زن سعی در اضافه کردن وزنش دارد و شوهرش سعی می‌کند وزنش را کم کند و ... مهدی هاشمی، مریلا زارعی، امین حیایی و پویا نجفی در فیلم سینمایی "رژیم طلایی" بازی کرده‌اند.

 شبکه سه سیما

 فیلم سینمایی "کلاهی برای باران" به کارگردانی مسعود نوابی چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت 14:30 از شبکه سه سیما پخش می شود. در خلاصه داستان آمده است: ابی و جلال برای دزدی وارد خانه‌ای می‌شوند و ابی در جریان دزدی حضور باران و مادرش در خانه می‌شود. او هنگام خروج متوجه خودکشی باران به علت شکست عشقی در برابر پیروز می‌شود، اما به سرعت آنجا را ترک می‌کند و همراه جلال از آنجا دور می‌شود ولی به اصرار ابی، جلال برای نجات باران به خانه برمی گردد و به کمک مادرش او را به بیمارستان می‌رساند. ابی و جلال که از دزدی خانه باران چیز زیادی نصیب شان نشده، تصمیم می‌گیرند به دلیل شرایط مالی خوب پدر باران به نحوی خود را به او نزدیک کنند. از این رو ابی به بیمارستان می‌رود و وانمود می‌کند که می‌تواند شرایطی را فراهم کند تا پیروز پشیمان از رفتار گذشته، دوباره به سوی باران بازگردد. باران که قبول حرف‌های ابی برایش مشکل است، بالاخره می‌پذیرد که در صورت انجام این کار، پول خوبی را از پدرش بگیرد و ... رضا عظاران، جواد رضویان، مهران غفوریان، حدیث فولادوند، مهران رجبی، فلور نظری، داریوش سلیمی و زهره حمیدی در فیلم سینمایی "کلاهی برای باران" بازی کرده‌اند.

 شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی "در دنیای تو ساعت چند است؟" به کارگردانی صفی یزدانیان چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود. در این فیلم خواهیم دید: گلی بعد از بیست سال زندگی در فرانسه یک‌باره تصمیم می‌گیرد به ایران و به زادگاهش، شهر رشت سفری کند. فرهاد در رشت به استقبالش می‌رود و می‌گوید که آشنایی قدیمی است، اما گلی اصلاً او را به یاد نمی‌آورد و ... لیلا حاتمی، علی مصفا و کریستف رضاعی در فیلم سینمایی "در دنیای تو ساعت چند است؟" هنرنمایی کرده‌اند.

 شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی "دور افتاده" به کارگردانی گرگ کودار چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.در این فیلم با بازی جانی سیمونز، گابریل لانا و کلیفتون کولینز جی آر خواهیم دید: فلورس، دیویس و هابز سه همکار هستند که در منطقه مرزی مشغول نگهبانی هستند، هابز مرد میانسالی است که سال‌هاست در این منطقه خدمت می‌کند او وقتی متوجه می‌شود که دیویس یک ماشین را سرسری بازرسی کرده می‌خواهد ماشین را متوقف کند که دستش لای شیشه ماشین در حرکت گیر کرده و می‌شکند و او راننده را با تیر می‌زند و ماشین متوقف می‌شود. فلورس در صندوق عقب قوطی‌های سس بزرگ پیدا می‌کند و وقتی آنها را باز می‌کنند متوجه مقدار زیادی مواد مخدر می‌شوند که دیویس آنها را تهدید می‌کند و اسلحه و بیسیم آنها را می‌گیرد و می‌گوید که به خاطر تهدیداتی که از طرف قاچاقچیان شده است مجبور است که مواد را به آنها برساند که خانواده‌اش در امان بمانند. فلورس سعی می‌کند با کمک به دیویس راهی برای کمک به او پیدا کند ...

 شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی "مریم و میتیل"، "نامه رسان"، "نهنگ آزاد ۱"، "کونگ جزیره گمشده"، "خبرچین" و "بازگشت به ویچ مانتین" چهارشنبه 3 اردیبهشت ساعت ۱۳، 15، ۱۹ ، ۲۱ ، ۲۳ و ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 شبکه امید

فیلم سینمایی "پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی" به کارگردانی سیدرضا صافی، چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه امید پخش خواهد شد. در این فیلم خواهیم دید: همایون پسر نوجوان دلواری، به عشق تصاحب جایزه برتر خاطره نویسی، عزم خود را برای تحقیق پیرامون شخصیت رئیسعلی دلواری جزم می‌کند. تحقیق تاریخیِ همایون، ما و او را به دنیای شاد، پر حادثه و فانتزی این فیلم می‌برد ...در "پینوکیو، عامو سردار و رئیسعلی"؛ حجت شورکی، حسین قفلی، جوهر تنگستانی، علی نیکفر، اصغر جوادی، احمد قربانی و علیرضا میرشکاری بازی کرده‌اند.

 شبکه کودک

انیمیشن سینمایی "عصر دایناسورها" به کارگردانی دان بلات، چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.در این انیمیشن خواهیم دید: دایناسورِ پدربزرگ برای فرزندانش قصه دایناسورها را تعریف می‌کند. او از دایناسوری به نام دایناسور اولیه صحبت به میان می‌آورد که اولین دایناسور روی زمین است و با باقی موجودات مهربان است. بچه دایناسورها پا‌کوچولو، سرا، دندون‌تیز و... که تحت تأثیر این قصه قرار گرفته‌اند، روزی با دایناسور گردن بزرگی به نام داک برخورد می‌کنند که به طور اتفاقی جان پاکوچولو را نجات می‌دهد و بچه‌ها گمان می‌کنند که ...

 شبکه افق

فیلم سینمایی "شکارچی لحظه‌ها" به کارگردانی دن گیلروی چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت ۱۵ از شبکه افق پخش می‌شود.در خلاصه داستان فیلم با بازی جک گیلنهال، رنه روسو و بیل پکستن آمده است: لوئیس بلوم که کار و بار مشخصی ندارد به حرفه خبرنگاری علاقمند می‌شود. او یک دوربین بیسیم خریده و به شکار لحظه‌ها می‌پردازد. او با استفاده از ترفند ویژه‌ای به سیستم شبکه پلیس شهری متصل شده و در جریان جدیدترین گزارشات مربوط به جرم و جنایات در شهر قرار می‌گیرد. او پس از هر گزارش جنایی خود را با دوربین زودتر از هر خبرنگار دیگری به محل می‌رساند و تصاویر دسته اولی تهیه می‌کند و ...

شبکه شما

فیلم تلویزیونی "خط و نشان" به کارگردانی علی میرحسینی چهارشنبه 3 اردیبهشت ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش می‌شود."خط و نشان" داستان زنی به نام میترا است که دچار چشم و هم چشمی شده است و شوهرش را تحت فشار قرار داده است. میترا تصمیم می‌گیرد به تعطیلات نوروزی و یک سفر اروپایی به همراه دوستانش برود که در این گیرودار همسرش که دیگر از خواسته‌های او خسته شده بود شرطی برای میترا می‌گذارد که شرایط تغییر می‌کند و ...امیر غفارمنش، نیلوفر شهیدی، زهرا داود‌نژاد، سید خدیجه موسوی، فاطمه امیری و عسل لطیف در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.