به گزارش هنرآنلاین، "دهکده بچه‌ها" کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو در ماه مبارک رمضان هر روز از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

این برنامه که با تلاش عوامل برنامه‌ساز در شرایط دشوار فعلی جهت پر کردن اوقات فراغت کودکان در دست تولید است، یک برنامه نمایشی است که شخصیت‌هایی عروسکی در کنار چند شخصیت واقعی داستانی مربوط به یک دهکده خیالی را شکل می‌دهند. استفاده از جلوه‌های ویژه تصویری و وله‌های مختلف گرافیکی  و تصویری نیز در بخش‌های مختلف اجرای نمایش، استفاده از ترانه‌های شاد، روش‌های مختلف جهت سپری  کردن اوقات فراغت در خانه و ... از جمله ویژگی‌های این برنامه تلویزیونی است.

"دهکده بچه‌ها" در کنار ایجاد لحظاتی شاد و روایت داستانی کودکانه، آموزش‌هایی را برای مخاطبان خود تدارک دیده که به پرورش خلاقیت کودکان و سرگرم شدن‌شان توسط بازی‌های خانگی منجر می‌شود. به طور مثال یک مسابقه و یا بازی بین  بچه‌های دهکده انجام می‌شود که در حقیقت آموزش یک بازی خانگی برای بچه‌هاست یا آموزش درست کردن کاردستی که در برنامه گنجانده شده است.

"دهکده بچه‌ها" کاری است از گروه کودک و نوجوان به تهیه‌کنندگی امید نجیب‌زاده و کارگردانی امیر فیضی که در ماه مبارک رمضان هر روز در  جدول صبحگاهی خردسال و کودک  از شبکه دو روانه آنتن خواهد شد.