به گزارش هنرآنلاین، کارگاه‌های تخصصی سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس در دو بخش مقدماتی و پیشرفته در رشته‌های بازیگری، فیلمسازی، فیلمنامه‌نویسی، فیلمسازی مستند و از ایده تا تولید فیلم کوتاه برنامه‌ریزی شده‌ است.

بهروز افخمی، فرهاد توحیدی، مهتاب نصیرپور، مهرداد اسکویی، بیژن کیا و مسعود احمدی از جمله اساتیدی هستند که در این کارگاه‌های تخصصی آنلاین حضور دارند.

متقاضیان شرکت در کارگاه‌های تخصصی آنلاین سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس می‌توانند از امروز (یکشنبه، ۲۴ فروردین ۹۹) به پایگاه‌های اینترنتی جشنواره به نشانی www.toloofilm.com و www.rasanama.com مراجعه کرده و ضمن اطلاع از جزئیات، اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کنند.

با توجه به شیوع بیماری کرونا ویروس و ضرورت در خانه ماندن، همه فرآیندها و مراحل این رویداد فرهنگی به صورت دیجیتال و در بستر سایت جشنواره انجام خواهد شد و شرکت در کارگاه‌های آموزشی نیز برای علاقه‌مندان به صورت کاملا رایگان است.

یکی از اهداف این رویداد هنری گسترش دانش فیلم‌سازی، بروزرسانی استعدادهای هنری و فراهم کردن فرصتی برای انتقال تجربیات اساتید است.

سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه داستانی و مستند طلوع پارس به دبیری حمیدرضا عوض‌دخت اردیبهشت ۹۹ برگزار می‌شود.