به گزارش هنرآنلاین، محمدرضا مصباح تهیه‌کننده فیلم سینمایی "دابلند" ساخته‌ ابراهیم ابراهیمیان که در کشور گرجستان ساخته شده است به دنبال اتفاقات ناشی از کرونا تصمیم دارد، بدون اکران در سینما این فیلم سینمایی را به صورت آنلاین عرضه کند.

این تهیه‌کننده در این باره توضیح داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و این که مردم به توصیه‌ وزارت بهداشت باید در خانه بمانند و سینماها نیز تعطیل است و همچنین برای همراهی با ستاد مقابله با کرونا و ایجاد فضای سرگرم‌کننده برای مردم در قرنطینه خانگی، آمادگی این را داریم تا  فیلم سینمایی"دابلند" را بدون اکران عمومی در ایران، همزمان با اکران جهانی آن که مدتی است در خارج از کشور آغاز شده و طبیعتا آن هم به خاطر کرونا با مشکلاتی رو به رو شده به صورت آنلاین اکران کنیم.

فیلم سینمایی "دابلند" با بازی مهدی کوشکی، دیمیتری تاتیشویلی، آنا ماتوآشویلی، بکا تورمانیدزه، سالومه پاقاوا، لاشا کانکاوا، سوفیا سبیشورادزه و .. به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح  که در سکوت خبری ساخته شده، محصول مشترک سینمای ایران و گرجستان بر اساس فیلمنامه‌ای از سارا سلطانی ساخته شده و فضایی کمدی فانتزی دارد.