به گزارش هنرآنلاین،  فیلم "قله دنیا" به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد از تولیدات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، یکشنبه 25 اسفند از ساعت 9 صبح به نمایش در می‌آید.

در خلاصه داستان فیلم "قله دنیا" محصول سال 1374 کانون آمده است: "در پی شوق و اشتیاق نوجوانان بسیجی برای حضور در منطقه، "علی" و "حمید"، دو نوجوان، به هر دری می‌زنند تا خودشان را به منطقه برسانند و در این میان اتفاقی رخ می‌دهد و این امر ممکن می‌شود، اما آن‌ها درعمل با مشکلات متعددی روبرو می‌شوند، اما مقاومت می‌کنند..."

هر کدام از این تولیدات به مدت ۲۴ ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir به‌صورت رایگان قابل دسترس است.

در جریان برنامه پخش اینترنتی فیلم‌های کانون، پیش از این فیلم‌های "کلانتری غیرانتفاعی" به کارگردانی زنده‌یاد یداله صمدی، "خمره" و "هامون و دریا" به کارگردانی ابراهیم فروزش و "ساز دهنی" به کارگردانی امیر نادری بدین شکل به نمایش درآمدند.

بر اساس این خبر، در این روزها که شاهد شیوع بیماری کرونا در کشور هستیم، با تلاش داوطلبانه مربیان کانون محتواهایی در حوزه‌های فرهنگی، هنری، ادبی و سرگرمی تولید می‌شود و در اختیار کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

همچنین گزیده‌ای از انیمیشن‌ها، فیلم‌ها و کتاب‌های کانون به‌صورت رایگان برای استفاده خانواده‌ها منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دسترسی به این فیلم‌ها به پایگاه omid.kpf.ir مراجعه یا با هشتگ‌های "#در_دل_دارم_امید، #کانون_امید، #پیک_امید و #برای_حال_خوب" این آثار و فیلم‌ها را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنند.

این طرح، تا پایان تعطیلی مدارس به دلیل شیوع کرونا ادامه خواهد یافت.