به گزارش هنرآنلاین، فرهاد آییش بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون پنجشنبه هشتم اسفند در شبکه نسیم مهمان برنامه "چهل‌تیکه" خواهد شد.

فرهاد آییش در چند سال اخیر اجراهای متناوبی از نمایشنامه "سقراط" بر روی صحنه داشته است. او از جمله بازیگران معدودی است که عمدتا به خاطر نقش آفرینی در تئاتر مانند بازی در نمایش های درخشانی مانند "سقراط"، "فاوست" و "شوایک سرباز ساده دل" در خاطره‌ها مانده است. 

پیش از اینکه برنامه "چهل‌تیکه" با حضور "فرهاد آییش" پخش شود؛ این برنامه تلویزیونی با حضور مهران امامیه، محمد فیلی، سونیا پوریامین وعلی دهکردی از یکشنبه شب تا چهارشنبه شب روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت. 

مهران امامیه بازیگر طنزهای رادیویی که عمدتا به خاطر بازی در نقش "سق سیاه" در رادیو شناخته شده است یکشنبه شب چهارم اسفند مهمان "چهل‌تیکه" خواهد بود. دوشنبه شب پنجم اسفند محمد فیلی بازیگر نقش شمربن ذی الجوشن در سریال "مختارنامه" به چهل‌تیکه خواهد آمد. سپس برنامه سه‌شنبه شب ششم اسفند به سونیا پوریامین مجری و تهیه‌کننده تلویزیون اختصاص دارد. "چهل‌تیکه" در روز چهارشنبه هفتم اسفند بازپخش حضور علی دهکردی در این برنامه را در کنداکتور خود گنجانده است.

برنامه تلویزیونی "چهل‌تیکه" به تهیه کنندگی و کارگردانی الهام حاتمی و با اجرای محمدرضا علیمردانی به مرور خاطرات و نوستالژی‌ سال‌های گذشته با حضور هنرمندان و افراد شاخص می‌پردازد. 

"چهل‌تیکه" از یکشنبه سوم اسفند تا پنجشنبه هشتم اسفند از شبکه نسیم در ساعت 8:30 پخش خواهد شد.