به گزارش هنرآنلاین، دختران تیم‌ اسکیت هاکی ایران که ستاره‌های فیلم "جایی برای فرشته‌ها نیست"، (پرفروش‌ترین اثر جشنواره سینما حقیقت) هستند، در ویدیویی به نمایندگی از عوامل سازنده فیلم، اعلام کردند، سهم فروش سازندگان "جایی برای فرشته‌ها نیست" در جشنواره فجر امسال، به مردم سیل‌زده منطقه بلوچستان تعلق خواهد گرفت و از مردم برای تماشای این فیلم در سالن‌های مردمی جشنواره فجر دعوت کردند.

قهرمانان هاکی ایران، در این ویدیو با اشاره به نقش مهم کمک‌های مردمی در تقویت کمپین "مبارزه ازمن حمایت ازتو" این موضوع را یادآوری کرده‌اند که همه مردم ایران به خصوص مردم بلوچستان در پیروزی‌های تیم اسکیت‌هاکی دختران ایران و ساخت مستند "جایی برای فرشته‌ها نیست" سهیم هستند، و این کمک، ادای دینی بسیار کوچک در پاسخ به‌ محبت‌های مردم ایران است.

"جایی برای فرشته‌ها نیست" به کارگردانی سام کلانتری در اختتامیه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت، عنوان چهار جایزه مهم این جشنواره از جمله بهترین فیلم مستند از نگاه تماشاگران را به دست آورد و پس از آن در رقابت با نه فیلم مستند دیگر به جشنواره فیلم فجر راه پیدا کرد.

"جایی برای فرشته‌ها نیست" آخرین ساخته سام کلانترى است که داستانى جالب و دیدنی را از زندگی حرفه‎ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران به تصویر مى‌کشد.

سایر عوامل "جایی برای فرشته ها نیست" عبارتند از: تدوینگر: هایده صفی‌یارى، آهنگساز:حبیب خزایى‌فر، مدیر‌فیلمبرداری: رضا‌تیموری، طراحی و ترکیب‌صدا: انسیه‌ملکی، صدابردار: شاهین پورداداشی، مدیر‌فنی پس‌تولید: اوژن سید اشرفی، مدیر‌تولید: محسن مرادی، مدیر رسانه: فرنوش آبا، عکاس: حسن کمالی و طراح پوستر: مهدی آگاه‌منش.

محمد شکیبانیا و محسن‌شاه‌محمد‌میراب تهیه‌کنندگى این اثر را به عهده داشته‌اند. این فیلم محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز‌ گسترش سینمای مستند و تجربی است.