به گزارش هنرآنلاین، فیلمبرداری فیلم سینمایی "چرنوبیل از نو" به کارگردانی محمد محمدزاده تیتکانلو محصول مشترک ایران و ارمنستان، در  لوکیشنی واقع در شهر ایروان به پایان رسید.

داستان فیلم "چرنوبیل از نو" که در ژانر علمی – تخیلی و فضایی تولید شده، پیرامون انفجار یک ایستگاه اتمی است که هستی را در زمین نابود می‌کند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است‌: وقتی یک مسافر کیهان در آینده‌ای دور به زمین بر می‌گردد، تنها چیزی که در زمین خاکستر شده میابد، یک میکروچیپ  است که از اجدادش  باقی مانده و محتوای آن تصاویری مسحور کننده، نوستالوژیک و معنوی از زمین است که اندوه و غم از دست دادن تمام زیبایی‌های زمین را شامل می‌شود.

در این فیلم بازیگرانی همچون محمد محمدزاده تیتکانلو، ایرن هایرابتیان، آرزو مانیان، داوید داویدیان، سینا هاکوپیان، آراکس واسیلیان و ... به ایفای نقش پرداخته‌اند.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از نویسنده، کارگردان و تهیه کننده: محمد محمدزاده تیتکانلو، دستیار کارگردان : میشل لیسچی لوسکی، برنامه ریز : مرتضی کوه مسکن،‌ منشی صحنه: داشقان کاسپاریان، مدیر تصویربرداری: نایک ویست، دستیار تصویربرداری: طوفانیان، مدیر صدابرداری: وارتانیان، دستیار صدابردار: روبن، چهره پرداز: ماری آنوش، مدیر تولید: آراکس وارتانیان، جانشین تولید: علی احمدی  کمازانی، تدارکات: ناصر میرزایی، مدیر صحنه و لباس: هایک، لوکیشن: دویکانسکا سوریکا، عکاس، مترجم و مشاور روانشناس فیلم: نگین محمدزاده

محمد محمدزاده تیتکانلو کارگردانی چندین فیلم در کشور ارمنستان از قبیل "کلبه هایقانوش"، "رمزهای کبیر"،  "صلیب نشکسته" و سریال اینترنتی "شکارچی یوفو" را  در کارنامه هنری خود دارد.