به گزارش هنرآنلاین، تهیه کننده "اعجوبه‌ها" با اعلام خبر اینکه این مجموعه تا 100 قسمت ادامه خواهد داشت، از برنامه‌ریزی برای آینده اعجوبه‌هایی که به برنامه می‌آیند خبر داد.

سروش گل‌محمدی درباره ادامه مسیر "اعجوبه‌ها" گفت: بار سنگینی بر دوشمان است. وضعیتمان مثل هل دادن یک گوی بزرگ در مسیر سربالایی است. هرچقدر بالا می‌رویم، هل دادن این گوی سخت‌تر خواهد شد و اگر لحظه‌ای خسته شویم گوی بر می‌گردد و از روی ما رد خواهد شد. بنابراین باید هر لحظه بیشتر تلاش کنیم و خسته نشویم.

تهیه کننده "اعجوبه‌ها" در پاسخ به اینکه این مسابقه تا چند فصل ادامه خواهد داشت، اعلام کرد: فعلا ۱۰۰ قسمت به شبکه تعهد داده‌ایم که آن را در چند فصل تقدیم مخاطبان خواهیم کرد.

گل محمدی در پاسخ به اینکه آیا پس از پایان مسابقه هم به فکر بچه‌هایی که در برنامه خوش می‌درخشند هستید، تاکید کرد: بله. به صورت مفصل برنامه داریم. حتی به اعجوبه‌هایی که نمی‌توانند وارد برنامه بشوند هم فکر کرده‌ایم. ارتباط با آنها ادامه خواهد داشت و تا جایی که در توانمان هست، به آینده درخشانشان کمک خواهیم کرد.

فصل اول "اعجوبه‌ها" به کارگردانی رضا مهرانفر با اجرای مهران غفوریان شنبه‌ها و یکشنبه‌ها بعد از خبر ۲۲ از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود و دوشنبه و سه شنبه‌ها ساعت ۱۵:۳۰ بازپخش می‌شود.

این برنامه بر اساس نظرسنجی آذرماه مرکز تحقیقات رسانه ملی به عنوان پرمخاطب‌ترین برنامه تلویزیونی شناخته شد.