به گزارش هنرآنلاین، ویژه برنامه‌ شب یلدای شبکه چهار سیما با عنوان "انار و برف" از ساعت 22 روز شنبه 30 آذرماه به صورت زنده با اجرای رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان فر روی آنتن می‌رود.

تهیه کنندگی ویژه برنامه "انار و برف" را امین اشرفی تهیه کننده "شب تئاتر" از مجموعه شب‌های هنر بر عهده دارد و قرار است یک شب نشینی با طعم فرهنگ و هنر را برای مخاطبان شبکه دانایی و خردورزی تدارک ببیند.

به گفته اشرفی، در این برنامه خوانندگان، بازیگران و شخصیت‌های شناخته‌شده عرصه‌های مختلف مهمان این ویژه‌برنامه یلدایی خواهند بود.

اشرفی گفت: یکی از ویژگی‌های بارز این برنامه گفتگو و دورهمی رابعه مدنی، آفرین عبیسی و صدیقه کیان‌فر است که مخاطبان خاطرات بسیاری را با کارهای رادیویی و تلویزیونی این هنرمندان دارند.

وی افزود: نقالی‌گری و شاهنامه‌خوانی کودکان به صورت زنده در استودیو، میز شعر با اجرای دکتر محمد اکرامی‌فر و اجرای موسیقی با اشکان کان‌گری از خوانندگان جوان کشورمان از دیگر بخش‌های ویژه برنامه یلدایی شبکه چهار با عنوان "انار و برف" است.

اشرفی در پایان گفت: پخش گزارش‌های مردمی مرتبط با آیین شب چله، گزارشی از تئاتر روی صحنه "بوقلمون"، آیتمی تولیدی در خصوص شب یلدا با اجرای دکتر عبدالمهدی مستکین از جمله بخش‌های تولیدی است که برای این ویژه برنامه در حال آمده سازی است.

"انار و برف" کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که روز شنبه 30 آذرماه از ساعت 22 پخش آن آغاز می‌شود.