به گزارش هنرآنلاین، آرمان کوچکی طراحی لوگو و پوستر مستند "شیب تند" به نویسندگی و کارگردانی لقمان خالدی است که در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شده است.

این فیلم به تهیه‌کنندگی احسان علیخانی و بر اساس طرح اولیه او روایتی از منطقه زلزله‌زده سرپل‌ذهاب در استان کرمانشاه است.

یک سال پس از زلزله غرب ایران که سال 1396 در استان کرمانشاه خسارت‌های فراوانی به چندین شهر این استان وارد کرد، گروه سازنده فیلم "شیب تند" برای ساخت این فیلم مستند به یکی از روستاهای سرپل‌ذهاب، روستایی که خطر دو سنگ عظیم‌الجثه بعد از زلزله، آن را تهدید می‌کند، می‌روند.

داستان این فیلم درباره‌ اهالی همین روستا است که با هر باد و باران و پس لرزه‌ای نگران افتادن این سنگ‌ها هستند، به همین دلیل بازسازی روستا متوقف و از روستاییان خواسته شده است روستاهایشان را جا به جا کنند.

تصویربرداری این فیلم را سرکیو مسگری، صدابرداری پژمان راژ، صداگذاری زهره علی‌اکبری، موسیقی مسعود سخاوت‌دوست و تدوین را لقمان خالدی بر عهده‌ دارند. از حسن شرف‌الدین به‌عنوان مترجم و رضا تاری‌وردی طراح زیرنویس نام برده شده است.

کار تصحیح رنگ این فیلم بر عهده محراب مشهدبان و شهرام کیور بوده است.

فیلم "شیب تند" که به دو بخش ملی و بین‌الملل سینما حقیقت راه یافته است، قرار است روزهای چهارشنبه ۲۰ آذر 1398 ساعت ۱۸ تا ۲۰ در سالن شماره چهار و جمعه ۲۲ آذر ساعت ۲۲ تا ۲۴ در سالن شماره شش پردیس سینمایی چارسو در بخش مسابقه ملی فیلم‌های نیمه بلند سیزدهمین دوره‌ جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران "سینما حقیقت" به نمایش گذاشته شود.

 سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران "سینما حقیقت" از 18 تا 25 آذر 1398 در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است.