به گزارش هنرآنلاین، "جایی برای فرشته‌ها نیست" از بین ٨٣ فیلم بلند، براى بخش ملى و سپس از میان ٢٠ مستند بخش بلند مسابقه ملی براى شرکت در مسابقه بخش بین الملل جشنواره فیلم مستند امسال انتخاب شده است.

این فیلم به کارگردانی سام کلانترى مستندساز داستانى پرماجرا و دیدنی را از مسیر سخت زندگی حرفه‎ای اعضای تیم ملی اسکیت هاکی دختران ایران به تصویر مى‌کشد. دخترانى که نام شان پیش از این با کمپین"مبارزه از من،حمایت از تو" بر سر زبان‌ها افتاده بود.

رقیبان خارجى فیلم"جایی برای فرشته‌ها نیست" که در این دوره از جشنواره حقیقت در مسابقه بین الملل حضور دارند، هشت فیلم مستند بلند هستند:"راننده‌ی ذاتی" دنیل فاره/ نروژ،"کابل، شهری در باد" ابوذر امینی/ هلند، ‌افغانستان، ژاپن،‌ آلمان،"کنار رینگ" آندره هورمان/ آلمان، آمریکا،"قهرمان گله" تون فانت زانتفورت/ هلند،"روستای رو به زوال" لو فیفانگ/ چین،"بانوی اول" لارن گرینفیلد/ آمریکا،"سهیم شدن یا نشدن" مینا هینت، ملیس موهو/ استونی،"وقتی بره‌ها شیر می‌شوند" جان کاسبه/ آمریکا.

از دیگر عوامل شاخص"جایی برای فرشته ها نیست" می‌توان به "هایده صفی یارى" به عنوان تدوین‌گر و "حبیب خزایى فر" آهنگساز اشاره کرد. محمد شکیبانیا و محسن‌شاه‌محمد‌میراب تهیه کنندگى این اثر را به عهده داشته‌اند.

"جایی برای فرشته‌ها نیست" محصول مشترک موسسه فرهنگی‌هنری تنجرین و مرکز‌گسترش سینمای مستند و تجربی است.

سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران "سینما حقیقت" طی روزهای ١٨ تا ٢٥ آذرماه ١٣٩٨ به دبیری "محمد حمیدی‌مقدم" در پردیس سینمایی چارسوى تهران برگزار  می‌شود.