به گزارش هنرآنلاین، تور ایران‌گردی "بنیامین" و "مل‌مل" با برگزاری جشن اکران انیمیشن سینمایی "بنیامین" در مجموعه باغ‌کتاب تهران در هفته جاری آغاز می‌شود. در هفته‌های آینده با برگزاری مراسم‌های متعدد در شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز و ... این تور ادامه می‌یابد.

جشن اکران انیمیشن سینمایی "بنیامین" با حضور عوامل برنامه تلویزیونی "مل‌مل" در روز چهارشنبه 13 آذرماه ساعت 18:30 در سالن سینمایی شماره یک مجموعه باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.

در این مراسم علاوه بر حضور کودکان خانواده شهدا به عنوان مهمانان ویژه برنامه، تعدادی از کودکان نیازمند که با همکاری بنیاد نیکوکاری دست‌های مهربان طی برگزاری کمپین مردمی #بنیامین_برای_همه_کودکان به دیدن این فیلم دعوت شده‌اند، نیز حضور دارند.

انیمیشن سینمایی "بنیامین" در آخر هفته گذشته با رشدی 200 درصدی نسبت به مدت مشابه هفته قبل، بیشترین رشد فروش را در بین فیلم‌های در حال اکران تجربه کرده و توانست جایگاه خود را در جدول فروش بهبود بخشد.

فروش بلیت جشن اکران انیمیشن سینمایی "بنیامین" در سایت سینماتیکت از امروز آغاز شده است و  علاقمندان می‌توانند با مراجعه به این سایت بلیت این برنامه را خریداری کنند. در این مراسم پس اجرای برنامه توسط گلی و مل‌مل، فیلم سینمایی "بنیامین" برای حاضران به نمایش درمی‌آید.

انیمیشن سینمایی "بنیامین" کاری از موسسه "آینده نگار" به تهیه‌کنندگی مصطفی حسن آبادی و کارگردانی محسن عنایتی است که به عنوان اولین انیمیشن سال ۹۸ سینمای ایران از 15 آبان‌ماه در سینماهای سراسر کشور به نمایش درآمده است.