به گزارش هنرآنلاین، رضا صادقی خواننده پاپ شب گذشته در" پشت صحنه" رادیو تهران گفت: هنر و هنرمند در کشور ما تعریف خودش را دارد و نمی‌شود آن را با تعریف جهانی یکدست کرد. سلبریتی کسی است که در سرزمین ما بیشترین اعتبار احساس و اعتبار کلام را بین مردم دارد بزرگانی مانند استاد محمدرضا شجریان، استاد زنده‌یاد جمشید مشایخی و ... . آن‌ها یک هنر، ارزش و اعتباری دارند که باعث دیدنشان می‌شود و شوآف نیستند. 

وی ادامه داد: واژه سلبریتی، فرد مشهور و معروف و هر واژه دیگری که بخواهیم استفاده کنیم، به هنرمند صاحب تفکر نزدیک است نه فرد دچار شوآف. این هنرمند صاحب تفکر توانسته کسانی را متوجه نگاه خود کرده و نظرش را به آنان ارائه کند و نه تحمیل. خیلی از سلبریتی‌هایی که ما داریم صاحب اندیشه نیستند.

این هنرمند افزود: وقتی فردی در جایگاه رئیس جمهور یک مملکت قرار می‌گیرد، ما انتخاب فکر می‌کنیم و نه انتخاب شخص. وقتی آقای روحانی از آزادی بیان و آسایش مردم صحبت کردند و از اینکه مردم در رفاه نسبی خواهند بود، ما دچار یک انتخاب فکر شدیم؛ فکری مبنی بر این که به آسایش و آرامش و معیشت مردم نگاه ویژه می‌شود. اما نمی‌شود منکر مسائل شد که کشور ما هزینه‌های زیادی بابت خیلی چیزها می‌دهد. همه ما در یک سرزمین زندگی و با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنیم.

صادقی در پاسخ به پیام یکی از مخاطبان برنامه که اگر به جای مهناز افشار بودید آیا از ایران می‌رفتید، گفت: من جای خانم افشار نیستم و نمی‌دانم ایشان در چه شرایطی این انتخاب را کرده اند. به نظرم قشنگ هم نیست که وقتی ما از کسی شرایطش را نمی‌شنویم، داوری کنیم. من شخصا شدیداً و قویا بر این باورم که اگر جایی برای من جایگاه داشته باشد، سرزمین خودم است. شاید یک روزی بچه‌های من اگر نتوانستند اینجا درس بخوانند برای تحصیل به جای دیگری بروند. این خیلی خوب است که فردی بتواند به جای بهتر برود، اما من قرار است کنار آدم‌هایی باشم که قرار است اینجا را بهتر کنند‌‌.

این خواننده پاپ درباره کنسرت‌های موسیقی اظهار داشت: زمان اجرا در سالن‌ها قبل از کنسرت‌ها به تهیه‌کنندگان فروخته می‌شود. یعنی اگر تهیه‌کننده‌ای برای خواننده‌اش زمان کنسرت می‌گیرد چند روز را به او می‌دهند. این سولد آوت‌های پشت سر هم یک شوخی تبلیغاتی است.

"پشت صحنه" برنامه‌ای است که یک هفته در‌ میان به صورت زنده به تهیه کنندگی امیرحسین ثقفی و با اجرای مصطفی امامی روی آنتن رادیو تهران می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند این برنامه را این هفته تا چهارشنبه، هر شب ساعت ۲۱ روی موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز به مدت یک ساعت بشنوند.