به گزارش هنرآنلاین، دبیرخانه همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران از بررسی 76  چکیده مقاله دریافتی و پذیرش 30 چکیده مرتبط با محورهای همایش خبر داد.

پژوهشگرانی که چکیده‌ مقالات آن‌ها در این مرحله برگزیده شده است، تا تاریخ 30 دی 1398 فرصت دارند متن کامل مقاله خود را حداکثر در 20 صفحه (۶۵۰۰ کلمه) و بر اساس شیوه‌نامه نگارش مقالات ارائه شده در وب‌سایت انجمن سینمای جوانان ایران آماده و ارسال نمایند.

مهلت ارسال متن کامل مقالات 30 دی 1398 و اعلام برآیند پذیرش مقالات 30 بهمن 1398 خواهد بود.

همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و دفتر توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی کشور، دوشنبه 12 اسفند 1398  برگزار خواهد شد.

محور اصلی همایش مطالعات فیلم کوتاه تهران روایت در فیلم کوتاه است و مقالات راه‌یافته ذیل عناوین: ساختارشناسی روایت در فیلم کوتاه، روایت‌شناسی نئوفرمالیستی در فیلم کوتاه، اقتباس در فیلم کوتاه،  روایت‌شناسی پساساختگرا و فیلم کوتاه، پژوهش برای فیلم کوتاه و روایت‌شناسی در فیلم کوتاه تجربی؛ پس از داوری نهایی، برای ارائه در محل همایش یا انتشار در کتاب "مطالعات فیلم کوتاه" اعلام خواهد شد.

دبیرخانه دائمی همایش در تهران، خیابان گاندی، کوچه نوزدهم، شماره بیست، انجمن سینمای جوانان ایران، واقع شده است. علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های86087603 و ایمیلtisfconf@gmail.com    در ارتباط باشند و یا به وب‌سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir  مراجعه نمایند.

دانلود فایل