به گزارش هنرآنلاین، فیلم کوتاه "باران برای تو می‌بارد" ساخته محمد مهدی‌دل‌خواسته در ششمین حضور بین‌المللی خود به نیمه نهایی جشنواره فیلم کوتاه Latinx21 در آمریکا راه یافت.

این جشنواره 16 نوامبر برگزار می‌شود و فیلم کوتاه "باران برای تو می‌بارد" تازه‌ترین حضور خارجی خود را در بخش نیمه نهایی آن تجربه خواهد کرد.

"باران برای تو می‌بارد" پیش‌تر در جشنواره‌های د لیفت-آف سشنز در لندن، YVE  در چین، جوایز فیلم فلورانس در ایتالیا، جشنواره فیلم آلتر دو شو در برزیل (منطقه آمازون) و جشنواره بین‌المللی فیلم گلدن پیکچرز در آمریکا حضور داشته است.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه "باران برای تو می‌بارد" آمده است: این برگ‌های زرد، به خاطر پاییز نیست که از شاخه می‌افتند. قرار است تو از این کوچه بگذری و آن‌ها پیشی می‌گیرند از یکدیگر برای فرش کردنِ مسیرت… گنجشک‌ها از روی عادت نمی‌خوانند، سرودی دسته‌جمعی را تمرین می‌کنند برای خوش‌آمد گفتن به تو.

علی اوسط سیفی و بهجت مجیدی بازیگرانی هستند که در "باران برای تو می‌بارد" ایفای نقش‌ کرده‌اند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده: عرفان معصومی، مشاور کارگردان: محمدمهدی عسگرپور، مدیر هنری: کیوان مقدم، تدوین: بیژن میرباقری، مدیر تصویربرداری: آرش صادقی، موسیقی: بهزاد عبدی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: لیلا رنگرزان، صدابردار: محمد کیان ارثی، گروه تدوین: سولماز تیرماهی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر رسانه‌ای: مرتضی رنجبران، مدیر تولید: علی حسن‌زاده، عکاس: امیر فائض، تدارکات: عباس یونسی و با سپاس فراوان از یغما گلرویی.