به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم کوتاه "باران برای تو می‌بارد" ساخته محمدمهدی دل‌خواسته پنجمین حضور بین‌المللی خود را در جشنواره بین‌المللی فیلم گلدن پیکچرز در آمریکا تجربه خواهد کرد.

این جشنواره یک رویداد سالانه است که به صورت مسابقات ماهانه شکل می‌گیرد. داوران این جشنواره هر ماه فیلم‌ها را انتخاب کرده و به بهترین‌ها جایزه می‌دهند. فیلم کوتاه "باران برای تو می‌بارد" انتخاب ماه اکتبر ۲۰۱۹ داوران این جشنواره است.

"باران برای تو می‌بارد" پیش از این در جشنواره‌های د لیفت-آف سشنز در لندن، YVE  در چین، جوایز فیلم فلورانس در ایتالیا و جشنواره فیلم آلتر دو شو در برزیل (منطقه آمازون) حضور داشته است.

در خلاصه داستان فیلم کوتاه "باران برای تو می‌بارد" آمده است: این برگ‌های زرد، به خاطر پاییز نیست که از شاخه می‌افتند. قرار است تو از این کوچه بگذری و آن‌ها پیشی می‌گیرند از یکدیگر برای فرش کردنِ مسیرت… گنجشک‌ها از روی عادت نمی‌خوانند، سرودی دسته‌جمعی را تمرین می‌کنند برای خوش‌آمد گفتن به تو.

علی اوسط سیفی و بهجت مجیدی بازیگرانی هستند که در "باران برای تو می‌بارد" ایفای نقش‌ کرده‌اند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از نویسنده: عرفان معصومی، مشاور کارگردان: محمدمهدی عسگرپور، مدیر هنری: کیوان مقدم، تدوین: بیژن میرباقری، مدیر تصویربرداری: آرش صادقی، موسیقی: بهزاد عبدی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: لیلا رنگرزان، صدابردار: محمد کیان ارثی، گروه تدوین: سولماز تیرماهی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر رسانه‌ای: مرتضی رنجبران، مدیر تولید: علی حسن‌زاده، عکاس: امیر فائض، تدارکات: عباس یونسی و با سپاس فراوان از یغما گلرویی.