به گزارش هنرآنلاین، فیلم کوتاه "مرد جعبه‌ای" ساخته منوچهر تیمورزاده و تهیه کنندگی علیرضا برازنده در چهارمین حضور جهانی خود به فستیوال بین‌المللی فیلم الوار هندوستان راه یافت.

الوار معروف به دروازه ببر، با داشتن کاخ‌های سلطنتی و میراث جهانی، یکی از جاذبه‌های مهم گردشگری در راجستان  هند است که معروف‌ترین فستیوال بین‌المللی فیلم هند با این نام برگزار می‌شود.

"مرد جعبه‌ای" روایتگر زندگی گزارشگر میانسالی است که برای رسیدن به موفقیت در حال ساخت فیلمی از زندگی نوجوانی است که داخل جعبه چوبی زندگی می‌کند و بر خلاف خواسته مادرش بیرون نمی‌آید. اما گزارشگر بعد از نزدیک شدن به دنیای نوجوان شگفت‌زده شده و مجذوب دنیای نوجوان و زندگی جعبه‌ای می‌شود.

تارا اوتادی، بهزاد خلج، حمید رضا عباسی، دارا حیدریان، حسین نور جهانی در این فیلم کوتاه ایفای نقش می‌کنند.

این فیلم پیش از این در دو فستیوال آمریکایی در پنج بخش کاندیدای دریافت جایزه شده و همچنین به جشنواره لیفت اف انگلیس راه یافته است.

عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان: منوچهر تیمورزاده، مشاور کارگردان: تارا اوتادی، مدیر فیلمبرداری: محمد عزت خواه،تدوین: سارا آهنی، مدیر تولید و برنامه ریزی: رضا رضایی جعفری ،طراح صحنه و لباس: بابک تحویلی، چهره پردازی : رضا عرب، صداگذاری و میکس: پرویز آبنار، صدابردار: محمود کاشانی، موسیقی: کیا مهراط، تیزر: خلیل عباسی، مدیر تدارکات حمزه کسایی، طراح پوستر: علیرضا پیربند، پخش بین المللی فیلم: مریم پیربند،تهیه کننده: علیرضا برازنده