به گزارش هنرآنلاین، در بخش ویژه بازآفرینی هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید تعداد ۱۱ فیلم کوتاه و نیمه بلند نمایش داده می‌شود.

"اینجا به تمام آزادی‌ام فکر می‌کنم" به کارگردانی محمد حسنی، "پنکه" به کارگردانی شیرین سوهانی، "ته...را...ا...ا...ا" به کارگردانی میثم مویینی، "داستان آسفالت" به کارگردانی محمدرضا بهزادی، "قرمز وحشی" به کارگردانی محسن روشن روان، "گاچو" به کارگردانی سید علی جعفری اولیا، و "لِف" به کارگردانی محمد حسین صفری و "میدان تا میدان" به کارگردانی علیرضا صادقی مقدم عناوین ۸ اثری است که در بخش بازآفرینی شهری در دو سانس از هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید نمایش داده می‌شوند.

همچنین در بخش مرور بازآفرینی شهری، فیلم های "اهالی خیابان یکطرفه" به کارگردانی مهدی باقری، "باغ های گمشده" به کارگردانی هادی آفریده و "گذر شهر بر آب" به کارگردانی فرهاد ورهرام با موضوع بازآفرینی شهری در دو سانس دیگر از جشنواره نمایش داده می‌شوند. 

هفتمین جشنواره فیلم مستقل خورشید شامل بخش های مسابقه فیلم مستقل تجربه گرا، مسابقه ویدیوآرت، مروری بر سینمای تجربی آلمان و بخش ویژه بازآفرینی شهری، از ۸ تا ۱۱ مهر  سال جاری به دبیری مهدی یارمحمدی، در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.