به گزارش هنرآنلاین، سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران "سینما حقیقت" در بخش ویژه‌ای، به استقبال نمایش و تقدیر از مستندهایی با موضوع کارآفرینی و رونق تولید می‌رود.

در این بخش ویژه، که با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود، فیلم‎های مستند با موضوع کارآفرینی، کسب‌وکارهای بدیع، خرید و فروش اینترنتی، رونق تولید، شکوفایی اقتصاد ملی و... مورد پذیرش و داوری قرار می‌گیرند.

سال تولید فیلم‌های مورد پذیرش بخش مستندهای کارآفرینی آزاد بوده و به سه اثر برگزیده هیئت داوری، بدون قید زمان فیلم و سال تولید، لوح تقدیر و سه جایزه نقدی 15، 12، 10 میلیون تومانی اهدا می‌شود.

 متقاضیان حضور در این بخش جشنواره می‌بایست فرم شرکت در سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را تا 31 شهریورماه 1398روی وب‌سایت www.irandocfest.ir تکمیل نموده، از اطلاعات ثبت شده پرینت گرفته، به امضای تهیه‌کننده رسانده و همراه با نسخه فیلم، حداکثر تا دهم مهرماه به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طبقه اول ارائه نمایند.

سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران "سینما حقیقت" از 18 تا 25 آذرماه 1398 در شهر تهران برگزار خواهد شد.