سرویس سینمایی هنرآنلاین: جواد عزتی این روزها تبدیل به یکی از بازیگران درجه یک سینمای ایران شده است. او که با حضور در آثار طنزی چون "آیینه بغل"، "هزارپا"، " اکسیدان"، " چهارانگشت" و ... موفق شد، مخاطبان بسیاری را به سمت خود جذب کند و به یکی از بازیگران گیشه‌پسند سینما تبدیل شود بسیار هوشمندانه نقش‌هایش را انتخاب کرد و در آثار جدی مانند "ماجرای نیمروز"، "لاتاری"، " جان‌دار" و... نیز حضور یافت تا کفه ترازوی انتخاب نقش‌هایش صرفا به سمت  آثار کمدی سنگین نشود.

او بازیگر توانمندی است و نشان داده که از عهده هر نقشی بر می‌آید. حالا در تازه‌ترین اخبار او با مجید مجیدی خالق آثاری چون "پدر"، "بچه‌های آسمان"، "رنگ خدا"، "باران"، "بید مجنون" و "آواز گنجشک‌ها"، همراه شده است تا "خورشید" را به سرانجام برسانند.

"خورشید" مجید مجیدی با تهیه‌کنندگی مشترک امیر بنان و مجید مجیدی و بازی جواد عزتی جلوی دوربین رفت.

مجیدی در دهمین فیلم سینمایی خود به کودکان کار که مسئله اجتماعی مهم این روزهاست، می‌پردازد. فیلمبرداری "خورشید" از دو هفته قبل در جنوب تهران آغاز شده و تاکنون علاوه بر بازیگران کودک، جواد عزتی نیز جلوی دوربین هومن بهمنش رفته است.

فیلمنامه "خورشید" را مجید مجیدی و نیما جاویدی نوشته‌اند و پیش‌بینی می‌شود که فیلمبرداری آن، حدود دو ماه ادامه داشته باشد.

سرمایه‌گذاری فیلم سینمایی "خورشید" را مجید مجیدی و امیر بنان برعهده دارند و داستان آن را می‌توان یادآور آثار شاخص کارنامه‌ مجیدی دانست.