به گزارش هنرآنلاین، سریال "مانکن" به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه کنندگی ایرج محمدی از دوم شهریورماه وارد شبکه نمایش خانگی شد.

این مجموعه نمایشی قرار است در 26 قسمت هر هفته روزهای شنبه توسط موسسه تصویر دنیای هنر در شبکه نمایش خانگی توزیع شود و تماشای آنلاین آن نیز از طریق فیلیمو ، نماوا و هابینا انجام خواهد شد.

محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، نازنین بیاتی و امیرحسین آرمان، فرزاد فرزین، حسین پاکدل، بهشاد شریفیان، نفیسه روشن، علی فرهنگی، رابعه مدنی، پانته‌آ کیقبادی، بهزاد محسنی، بهزاد خلج و با حضور الهام پاوه نژاد، رضا توکلی و همایون ارشادی و با هنرمندی لیندا کیانی و شبنم قلیخانی و معرفی محمد صادقی و عارفه معماریان در این سریال نقش آفرینی دارند.

اکران افتتاحیه "مانکن" نیز شب گذشته در پردیس سینمایی کورش با استقبال مخاطبان برگزار شد.

حسین سهیلی زاده کارگردان این سریال گفت: 20 سال است که با ایرج محمدی همکاری دارم و قطعا او از من ستون‌تر است و من باید به او تکیه کنم.

اکران سریال

او با بیان اینکه سریال "مانکن" روزهای پایانی فیلمبرداری را می‌گذراند، افزود: نکته مهم این است که در بازار فیلم‌های نمایش خانگی مردم نسبت به این آثار بدبین شده‌اند زیرا تصور می‌کنند ممکن است برخی سریال‌ها پایان نداشته باشد و همین موضوع موجب می‌شود بازار کار سریال‌های نمایش خانگی خراب شود.

کارگردان این مجموعه نمایشی تاکید کرد: از طرف همه عوامل سریال "مانکن" قول می‌دهم پایان‌ سریال را ببینید زیرا هفته آینده فیلمبرداری آن به پایان خواهد رسید و به وزارت ارشاد تحویل داده می‌شود.

اکران سریال

در این مراسم چهره‌هایی چون مریلا زارعی، همایون ارشادی، حسین پاکدل، فرزاد فرزین، نازنین بیاتی، منوچهر هادی، امیرحسین آرمان، نگار عابدی ، رابعه مدنی، شبنم قلی خانی، سپیده خداوردی، نفیسه روشن ، لیندا کیانی، بیژن امکانیان و ... حضور داشتند.