به گزارش هنرآنلاین به نقل از ایرنا، بیش از ۲۴ میلیون رأی مردمی در سبد پنج فینالیست برنامه "عصر جدید" ریخته شد تا در ساعت‌های اولیه بامداد جمعه، محبوب‌ترین استعدادهای شناخته‌شده در این برنامه مشخص شوند.

فاطمه عبادی هنرمند نقاشی با شن اهل بندر ماهشهر خوزستان ۶ میلیون و ۵۴۴ هزار و ۹۶۴ رأی را از آن خود کرد تا در صدر آخرین محفل "عصر جدید" بنشیند.

نفر دوم محمد زارع بود؛ جوان ماجراجویی که در کسوت هنرمند سیرک و آکروبات کار خطرها کرد و ۵ میلیون و ۹۱۶ هزار و ۳۶۲ رأی به دست آورد.

پارسا خائف کودک خواننده خوش‌صدا ۵ میلیون و ۷۱۷ هزار و ۶۴ رأی را با تحریر و پیچش‌های سحرانگیز تارهای صوتی حنجره‌اش به خود اختصاص داد و در جایگاه سوم ایستاد.

نفر چهارم سعید فتحی روشن است؛ شعبده‌بازی که شب‌ها چشم‌ها را به خود دوخت و روزها، بسیاری را به فضای مجازی کشاند تا چیزهایی را درباره عالم مجاز و شعبده از سایر همکارانش بشنوند تا راز از حقه‌های هنرمند زبردست چشم‌بند بگشایند که در نهایت موفق شد ۳ میلیون و ۱۴۸ هزار و ۴۳۱ رأی را کسب کند.

گروه "دختران نینجا" که کلیشه‌های جنسیتی را خیلی جدی‌تر از گذشته شکستند تا ثابت کنند دختران ایرانی شکست‌ناپذیرند با ۳ میلیون و ۸۷ هزار و ۷۸۷ رأی توجهی میلیونی را به سوی خود جلب کردند و گفتند که هزاران دختر ایرانی را به باشگاه‌ها کشانده‌اند.

دوشنبه‌شب تلویزیون بعد از مدت‌ها ترافیکی میلیونی از مخاطبان ایرانی را دشت کرد. فینال برنامه عصر جدید همه چیز را برای یک برنامه پرمخاطب و جذاب داشت.

پنج اجرا از پنج فینالیست باعث شد در ساعات اجرای این برنامه کمی خیابان‌ها خلوت‌تر شود و در شبکه‌های اجتماعی پوشش زنده‌ای انجام شود.

فینالیست‌های "عصر جدید" در برنامه دوشنبه‌شب، پارسا خائف نوجوان اردبیلی که در بخش خوانندگی به فینال رسیده است، فاطمه عبادی در بخش طراحی با شن، محمد زارع در بخش حرکات نمایشی، گروه دختران نینجا در بخش هنرهای رزمی و سعید فتحی روشن در بخش شعبده‌بازی بودند که شب جذابی را برای تلویزیون رقم زدند.

اولین و بزرگ‌ترین برنامه استعدادیابی تلویزیونی در ایران با نام "عصر جدید" و با حضور استعدادهای ویژه در زمینه‌های سرگرمی، هنری و مهارت‌های ورزشی در ماه‌های گذشته با اجرای احسان علیخانی و داوری سید بشیر حسینی، آریا عظیمی نژاد، امین حیایی و رؤیا نونهالی از شبکه سه میهمان خانه‌های مردم ایران بود.