به گزارش هنرآنلاین، امین حیایی بازیگر سینما و تلویزیون به سریال شبکه نمایش خانگی "آقازاده" به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی پیوست.

امین حیایی پیش از این در نخستین سریال شبکه نمایش خانگی یعنی "قلب یخی" با ایفای نقشی که مرموزترین و چندوجهی‌ترین شخصیت این سریال به حساب می‌آمد با عنقا کار کرده بود و حالا برای ایفای نقشی پر فراز و نشیب که چالشی جدید برای دوران امروز بازیگری او به حساب می آید به کار تازه عنقا پیوسته است.

این بازیگر بعد از دومین و البته آخرین تجربه‌اش در شبکه نمایش خانگی، ایفای نقش در دیگر آثار این رسانه را علی رغم پیشنهادات مختلف نپذیرفت و ترجیح داد سومین تجربه‌اش همکاری دوباره‌ای با حامد عنقا باشد، البته او در چند ماه گذشته با حضور به عنوان داور در مسابقه "عصر جدید" بر محبوبیت خود افزوده است.

حیایی که با درخش در فیلم "شعله‌ور" ساخته حمید نعمت الله و دریافت دیپلم افتخار بهترین بازیگر جشنواره فجر، دوران جدیدی از بازیگری خود را آغاز کرد، نقش پرفراز و نشیبی را در "آقازاده" تجربه می‌کند.

بازیگر جدید "آقازاده" در کارنامه مفصل و پربارش که اغلب پرفروش و با مخاطب بالا بوده‌اند، تاکنون شش نامزدی برای آثار مختلف و پنج جایزه از جمله یک سیمرغ و یک دیپلم افتخار از جشنواره فجر، سه تندیس جشن حافظ و یک دیپلم افتخار از جشن منتقدین را به ثبت رسانده است و علاوه بر سابقه همکاری با عنقا، با بهرنگ توفیقی کارگردان "آقازاده" نیز در سریال "آمین" همکاری کرده بود.

پیش از این از حضور یک بازیگر ناشناخته به عنوان نقش اصلی زن این سریال و احتمال حضور کیوانچ سوپراستار ترک در این سریال خبر رسیده و همچنین اعلام شده بود مهدی سلطانی و امین تارخ نقش پدرهای قصه را که مقابل یکدیگر قرار دارند ایفا می‌کنند.