به گزارش هنرآنلاین، سروش صحت نویسنده، بازیگر و کارگردان، امسال نیز به‌عنوان دبیر هنری بیست‌ و دومین جشنواره بین‌ المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منصوب شد.

محمدرضا زمردیان رئیس بیست‌ و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در حکم سروش صحت بر اهمیت ارتقا سطح کیفی داوری و استفاده از چهره‌های متخصص و دانشگاهی و افزایش مشارکت عمومی تاکید کرده است.

زمردیان همچنین مریم جلالی را به عنوان دبیر علمی جشنواره قصه‌گویی منصوب کرد. جلالی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیئت مبانی نظری کانون پرورش فکری است. این استادیار دانشگاه همچنین به عنوان یکی از اعضای هیئت تحریریه و کمیته علمی نشریه سوشال ساینس انگلیس و شورای کتاب کودک نیز فعالیت دارد.

مجید توکلی کارگردان سینما نیز به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره منصوب شد. وی که در دوره گذشته هم به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره فعالیت داشت، کارگردانی فیلم "متولد ۶۵" را در کارنامه کاری خود دارد.

همچنین در ادامه این حکم، افسون امینی مدیرکل مرکز آفرینش‌های فرهنگی کانون به عنوان مسئول کمیته‌های استانی و منطقه‌ای بیست و دومین جشنواره قصه‌گویی و عضو کمیته اجرایی، نسرین سجادیان مدیرکل آموزش و پژوهش کانون به عنوان مسئول کمیته علمی و الهام دارابی به عنوان مسئول دبیرخانه بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منصوب شدند.