به گزارش هنرآنلاین، مستند "قصه بولوار" که درحال حاضر در گروه سینمایی هنر و تجربه درحال اکران است،  روز یکشنبه، 23 تیر ماه ساعت 17 در سینماتک خانه هنرمندان نمایش داده می‌شود و در ادامه با حضور همایون امامی، مستندساز و منتقد شناخته شده و داود اشرفی کارگردان "قصه بلوار"، مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

تاکنون چهره‌هایی از حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی همچون محمود دولت‌آبادی، لیلی گلستان، بابک احمدی، احمد مسجدجامعی، فرزانه طاهری، مراد ثقفی، عباس کاظمی و... "قصه بلوار" را تماشا کرده‌اند.

داود اشرفی، کارگردان "قصه بولوار" نیز درباره میزان استقبال مردم از این مستند گفت: این فیلم از نیمه اردیبهشت در سینماهای هنر و تجربه اکران شد و در همان ماه ابتدایی اکران، تعداد مخاطبان قابل قبول و خوب بود اما با شروع ماه مبارک رمضان از تعداد تماشاچیان کاسته شد اما از ابتدای تیر ماه باردیگر بر تعداد کسانی که به دیدن فیلم می‌آیند، افزوده شده است. بااینکه دو ماه از اکران فیلم گذشته اما خوشحالیم که همچنان مورد علاقه مردم واقع شده و به تماشای آن می‌آیند.

او افزود: تقریبا روزی چندین پیام از طریق شبکه‌های اجتماعی دریافت می‌کنیم که دیدن فیلم را به دیگران توصیه یا نظرات مثبتی نسبت به آن ابراز کرده‌اند. بنظر می‌رسد فیلم راه خودش را برای دسترسی به مخاطب پیدا کرده است.

مستند "قصه بولوار" به وقایع مختلف و حوادث اجتماعی‎ای که با بولوار کشاورز پیوند خورده‌اند، اشاره دارد. این مستند در یازدهمین جشنواره سینما حقیقت لوح تقدیر هنر و تجربه را دریافت کرد.