به گزارش هنرآنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای، قسمت اول برنامه "استاد فیت" به تهیه‌کنندگی ایرج رحمانی و با اجرای عسل محمدی امروز وارد آپارات شد و به‌زودی پخش خود در شبکه نمایش خانگی را هم آغاز خواهد کرد.

"استاد فیت" اولین برنامه شبکه آپارات است که با محوریت ورزش بدن‌سازی که بعد از دو و میدانی یکی از ورزش‌های مادر محسوب می‌شود، ساخته شده است.

فصل اول این برنامه که زمستان 97 در 26 قسمت به کارگردانی مسعود قراگزلو تهیه شده است، دریک میزگرد تخصصی با حضور قهرمانان جهان، پزشکان، مربیان و با حضور مجری به گفتگو و چالش درزمینه بدن‌سازی و عوامل مؤثر و مخرب در آن می‌پردازد.

در برنامه "استاد فیت" رژیم غذایی صحیح، روش‌های مناسب مصرف مکمل و داروها، عوارض مصرف استروئیدها و هورمون‌ها، رابطه چربی سوزی و عضله سازی، معرفی مربیان حرفه‌ای، چگونگی شرکت در مسابقات بین‌المللی، روش‌ها و شرایط تأسیس باشگاه، تأثیر ژنتیک در این رشته و هر آنچه در مسیر قهرمانی در رشته بدن‌سازی باید دانست آموزش داده می‌شود.

از عوامل تولید "استاد فیت" می‌توان به مدیر ورزشی: امیر عزیزی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری آوین، دستیار و برنامه‌ریز: آیدا تبیانیان، مدیر تصویربرداری: مهیار بهمنش، تصویربرداران: سروش حضرتی، هانا حاوری، سپیده کریمی، عکاس: سمیرا بیدل، طراح لباس: سپیده پریزن، طراح صحنه: همایون کاشانی، گریم: هیوا امین زاده، تصویربردار پشت صحنه: مهسا اسماعیلی، تدوین: سهند سلطان محمدی، تیزر: نیما اکبریان. شبنم شیلاندری، مدیر تدارکات: احمد زنگنه، تولید و صدابرداری: سینما آوین و مشاور رسانه‌ای: سپیده آماده اشاره کرد.

از جمله مهمانان "استاد فیت" هم محسن یزدانی، امید جبلی، وحید اکبرزاده، آیت باقری، شاهین ذوالفقاری، کیوان رضا پور، مهدی شرافت، ضیاء موسوی، وحید بهارلو، حسن رهنمائیان، موسی اسماعیل‌پور و ... هستند.

برنامه "استاد فیت" دوشنبه‌ها در آپارات منتشر خواهد شد.