به گزارش هنرآنلاین، دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم 100، فیلم "دستان سرد" را به عنوان اثر برگزیده از نگاه آرای مردمی دوازهمین دوره این جشنواره معرفی کرد.

علی قربانی در خصوص نتایج آرای مردمی فیلم‌های این رویداد فرهنگی گفت: نتایج آرای مردمی فیلم‌های برگزیده "جشنواره 100" از نگاه تماشاگر در همه آثار راه یافته به تمام بخش‌های جشنواره در سایت آپارات مشخص و یک فیلم به عنوان فیلم منتخب مردم، معرفی شد.

وی افزود: فیلم "دستان سرد" به عنوان اثر برگزیده از نگاه آرای مردمی دوازهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 معرفی و مبلغ 30 میلیون ریال به عنوان جایزه به آن اهدا خواهد شد. فیلم‌های "گل ایرانی"، "توقف"، "کادیلاک" و "پوشک" به ترتیب از دیگر برگزیدگان جشنواره از نگاه آرای مردمی معرفی شده‌اند.

قربانی خاطر نشان کرد: این نظرسنجی با مشارکت سایت آپارات انجام و با اشتراک فیلم‌ها در این سایت انجام شد. مخاطبان مجازی نیز در این رای گیری شرکت و بهترین فیلم از نگاه خود را انتخاب کردند.

وی یادآور شد: علاوه بر این جایزه در آئین اختتامیه جشنواره هم جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران به محمدرضا سعادتی برای "پوشک" اهدا شد.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم 100 از هشتم تا 10 اسفند سال گذشته در سینمای آزادی برگزار شد و نظرسنجی مردمی جشنواره در سایت آپارات ادامه پیدا کرد.