به گزارش هنرآنلاین، محسن ابراهیم‌زاده خواننده پاپ، قطعه "وابستگی" را با شعر و آهنگسازی خودش، برای سریال کمدی "سال‌های دور از خانه" به کارگردانی مجید صالحی آماده کرده است که همزمان با توزیع قسمت پنجم، شنبه ۲۸ اردیبهشت منتشر می‌شود.

مهدی کرد مدیر تولید، محسن ابراهیم‌زاده شعر و آهنگ، معین راهبر تنظیم و میکس مستر، فرشید ادهمی گیتار و پرهام ابراهیمی کمانچه عوامل اصلی تولید قطعه "وابستگی" در گروه هنری مهدی کرد بوده‌اند.

تاکنون چهار قسمت از سریال "سال‌های دور از خانه" منتشر شده و این مجموعه در دو هفته اخیر، پرمخاطب‌ترین اثر سامانه نماوا بوده است.

"سال‌های دور از خانه" اسپین‌آف مجموعه "شاهگوش" و روایتی کمدی از زندگی خنجری و زهره است که در آن احمد مهرانفر در نقش خنجری، هادی کاظمی در نقش زهره، آزیتا حاجیان، گیتی قاسمی، حدیث میرامینی، علیرضا استادی، ملیسا ذاکری، مهرناز بیات، با هنرمندی زنده‌یاد حسین محب اهری و میرطاهر مظلومی، با حضور علی اوجی و امیر نوری و با معرفی احسان کریمی ایفای نقش می‌کنند.

این سریال با تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی، توسط موسسه تصویرگستر پاسارگاد توزیع می‌شود.

"سال‌های دور از خانه" شنبه‌ها بجز ایام تعطیل ساعت ۸ صبح در مراکز عرضه محصولات فرهنگی توزیع می‌شود. همچنین تماشای آنلاین آن، جمعه‌ها ساعت  ۹ شب، در سایت و اپلیکیشن نماوا www.namava.ir   مقدور است.