به گزارش هنرآنلاین، تصویربرداری فیلم کوتاه "باران برای تو می‌بارد" تازه‌ترین ساخته محمد مهدی دل خواسته  در استان قزوین به پایان رسید. نام این فیلم بر گرفته از کتاب "باران برای تو می بارد" یغما گلرویی است.

 خلاصه داستان این فیلم کوتاه بر اساس یکی از اشعار یغما گلرویی است: این برگ‌های زرد، به خاطر پاییز نیست که از شاخه می‌افتند. قرار است تو از این کوچه بگذری و آن‌ها پیشی می‌گیرند از یک‌دیگر برای فرش کردنِ مسیرت…گنجشک‌ها از روی عادت نمی‌خوانند، سرودی دسته‌جمعی را تمرین می‌کنند برای خوش‌آمد گفتن به تو.

"باران برای تو میبارد" نوشته عرفان معصومی است و موسیقی آن را بهزاد عبدی می‌سازد. علی اوسط سیفی و بهجت مجیدی بازیگرانی هستند که در این فیلم ایفای نقش‌ کرده‌اند.

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از: مشاور کارگردان: محمد مهدی عسگرپور، مدیر هنری : کیوان مقدم، تدوین: بیژن میرباقری، مدیر تصویربرداری: آرش صادقی، دستیار کارگردان و برنامه ریز : لیلا رنگرزان، صدابردار: محمد کیان ارثی، منشی صحنه: فاطمه سیدی، مدیر رسانه‌ای: مرتضی رنجبران،  مدیر تولید: علی حسن زاده، عکاس: امیر فائض، سامان عمویی، تدارکات: عباس یونسی،موسی یونسی. با سپاس فراوان از یغما گلرویی.