به گزارش هنرآنلاین، در جلسه‌ای که با حضور محمد آزاد فرماندار شهرستان رامسر و مهدی قربانپور دبیر نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش برگزار شد، علاوه بر بابل به عنوان پایگاه اصلی جشنواره، شهر رامسر نیز به عنوان محل نمایش آثار نهمین جشنواره بین المللی وارش  معرفی شد.

در این نشست، فرماندار رامسر با توجه به جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این شهر از دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر دعوت کرد تا همزمان با برگزاری این رویداد در بابل، نشست‌ها و پنل‌هایی تخصصی با حضور کارشناسان سینما در رامسر نیز برگزار شود.

نماینده عالی دولت  در رامسر این شهر را شهرجشنواره‌ها دانست و اذعان کرد: با برگزاری هر رویداد فرهنگی می‌توان پتانسیل گردشگری و شهری آن را به میهمانان بین المللی بهتر و بیشتر معرفی کرد .

مهدی قربانپور دبیر جشنواره نیز ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری این رویداد در رامسر، این شهر را یکی از مقصدهای گردشگری مازندران دانست و با توجه به سابقه برگزاری مطلوب چند جشنواره سینمایی در این شهر، از مدیران شهری خواست تا رامسر را برای میزبانی وارش آماده کنند .

در این نشست علی علوی معاون فرهنگی و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و مسلم نیک فرجام رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رامسر و جمعی از مدیران شهری نیز حضور داشتند.

نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش 9 تا 13 اردیبهشت در استان مازندران برگزار می شود.