به گزارش هنرآنلاین، نخستین سکانس‌های فیلم "گواهى امضاء" به کارگردانی شهرام اسدزاده روز گذشته ۲٥ فروردین ماه با حضور سیروس الوند کارگردان و فیلمنامه‌نویس در لوکیشنی واقع در منطقه تجریش فیلمبرداری شد.

"گواهى امضاء" روایت متقاطع و پیچیده‌اى است از یک شبانه روز از زندگى فریبرز و محبوبه که تصادف دختر بچه ٥ ساله‌شان (تینا) با اتومبیل گروه فاسدان، آنها را سر راه زوج دیگری به نام‌های اشکان و ندا قرار مى‌دهد. در میان این هیاهو و درگیری‌ها هر کس به فکر نجات زندگى خود از یک چند ضلعى تعقیب و گریز است تا گواهى براى تار و پود افکار خود بدست آورد.

فیلم قبلی اسدزاده سکانس پلان "طاقباز" است که در سال ۲۰۱۸ در تنها جشنواره فیلم‌هاى سکانس پلان One Take در زاگرب کرواسى و جشنواره فیلم مسکو حضور داشته و جایزه بهترین بازیگر مرد را از این جشنواره دریافت کرده است. "طاقباز" این روزها در بخش رقابتى جشنواره MEDFF در ایتالیا حضور دارد و جمعه ۲۳ فروردین ماه در این جشنواره روی پرده رفت.

شهرام اسدزاده تحصیل کرده مقطع کارشناسى کارگردانى سینما و انیمیشن و همچنین عضو اصلى سراى اهل قلم ایران است. چاپ و نویسندگى ٣٨ جلد کتاب، مدیریت انتشارات، مدیریت موسسه فرهنگى هنرى و کانون آگهى تبلیغاتى از جمله فعالیت‌هاى دیگر او است.

عوامل فیلم سینمایی "گواهى امضاء" عبارتند از: نویسنده و کارگردان: شهرام اسدزاده، تهیه‌کننده: سید محمد قاضى، مشاور پروژه: سیروس الوند، مجرى طرح: موسسه نقطه عطف سینما و تئاتر،  مدیر تولید: رحمت عبدالله‌زاده، مدیر فیلم‌بردارى: مهدى ایل‌بیگى، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: على آشتیانى، مشاور رسانه‌اى و مدیر روابط عمومى: مریم قربانى‌نیا.

سایر عوامل فیلم "گواهى امضاء" از جمله بازیگران اصلى به زودى اعلام مى‌شود.